Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon atvert a baratom. Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon atvert a baratom. Ugy erezm belehalok mit csinaljak?

Figyelt kérdés

3 eve voltunk egyutt. En 21 lany o 25 fiu.

Tegnap meg velem szeretkezett, itt toltotte az ejszakat ma meg 7kor allitolag elment bowlingozni-a haverjaival...veszekedtunk telefonon mert engem nem hivott hogy menjek igaz akkor jonnie kellett volna ertem (40km)de en mindig hivom magammal ha megyek valami buliba.Erre nem tudom elerni meg most sem, haza meg nem erkezett....legalabb 20x hivtam, mindig fel szokta venni.....at vagyok verve, erzem!Csak sirok mert nem ezt erdemlem!


2010. jan. 10. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy megbantsalak, de ha valaki engem 20szor hivogatna egy este en sem vennem fel, mar csak azert sem. Nyugi, es hagyd azt a fiut egy kicsit elni, mert ha nem, akkor tenyleg mas karjaban vegzi, ahova raadasul te kergetted.
2010. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy ebbol amit leirtam az jon le hogy egy nagyon feltekeny csaj vagyok de nem igy van.Hosszu...vannak elozmenyek es el tudom kepzelni hogy megcsal.
2010. jan. 10. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:

túldramatizálod :)


just relax

2010. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nemhiszem h megcsal


F

2010. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nyugi! egy fél napra haggyad, utána hívjad, de sztemmagátl is fog jelentkezni


előző voltam

2010. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem akartalak megbantani, de akkor meg ulj le vele es beszeljetek meg. 3 eve vagytok egyutt, felnottek, nem kis tinik, ennyi ido utan megerdemled, hogy oszinte legyen veled. Ennyi egyutt toltott ido utan, meg ugy is latni fogod a reakcioin, hogy mi a helyzet.

Fel a fejjel, remelem, minden rendbe jon a vegen!

2010. jan. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit hisztis voltál és így értem, hogy a pasid kifújta magát...

Nem szabad ilyen hirtelen reagálni, túl dramatizálni a dolgot...

Szeret?Akkormeg, nem csalt meg!

L19

2010. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hosszú...ha nem írod le hogy vársz választ?
2010. jan. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem már hogy valami nagyobb baj van, de ezt nem gondolhatod komolyan...

Nekem a halálom, ha a csajok folyamatosan hisztirohamot kapva hívank ezerszer és már csak azért se veszem fel. Minek kombinálsz? Azt sem tudod hogy mi van de azért már bőgsz meg nem ezt érdemled...Ne akaszkodj rá ennyire. Ja, és ne legyél ilyen féltékeny és hisztis mert ettől menekülnek a pasik. Túldramatizálod.

2010. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!