Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a főzés-dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a főzés-dolog ennyire felfújva?

Figyelt kérdés

Szerencsétlen lány is kiteszi a saját jellemzőit egy kérdésbe, odaírja hogy nem tud főzni, és akkor írják neki hogy de tanuljon meg, akkor már jó lesz.


Másik kérdésben szintén elő szoktak bukkanni ezek a kőkorszaki emberek akik szerint a nőnek a tűzhely mellett a helye és csak akkor elég jó ha tud kaját kotyvasztani.


Tisztelet a kivételnek, tudom, igen tudom, vannak férfiak akiknél ez nem elvárás, sőt, olyanok is akiknek nem kell pótanyuka, mert köszönik már volt egy igazi, a többi pedig tud főzni és nem nyávog ha valamit meg kell csinálnia.


Félreértések elkerülése végett, jártam már a konyhában, tudok főzni, sütni, és nem esik le a karikagyűrű az ujjamról ha valamit ott meg kell csinálnom, és akkor se rohanok édesanyámhoz ha életemben először kell összedobnom valamit, sőt a férjemet is ki fogom szolgálni, csak rühellem azokat akik képtelenek egy virslit is kifőzni mert jaj ők nem tudják ez a nő dolga... egy nagy frászt!


Kérdésem a következő: A férfiak egy része miért képtelen odamenni a konyhába és megcsinálni a kajáját amire szüksége van és miért hiszik hogy ezt csak a nőknek kell éjjel-nappal???



2014. aug. 2. 23:34
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%
#11 vagyok. Komolyan emberek! A kiebaszott 21. Században élünk! Anno ez azért volt így, mert a nők csak háziasszoyok lehettek. És minden munkát a férfiak végeztek. De ez már volt egy párszáz éve.. Egyenjogúság van. Meg ha valami miatt a családban csak a nő tud munkát végezni, és eiatt sokat kell dolgoznia, akkor meg ez a dolog fordított. A férfinak kell kaját csinálni. De ez az egész faxság. Magyarországon élünk. Ha van 2 gyereked, érdekes hogy csak az egyik szülő dolgozik.. Akinek meg nem kell, az meg megengedheti magának hogy más főzzön az egész családjukra.
2014. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
22%
Na a helyett hogy ide irkálsz fogd meg a fakanalat és irány a konyhába asszony!
2014. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
#11 again.. Komolyan ennyire nem tisztelitek a nőiteket? Azt az embert akit arra választottál hogy veled éljen együtt? Akinek a szemébe mondot hogy szereted? A gyerekeid anyját? Szerintem a legtöbbőtöknek elkéne magán gondolkoznia...
2014. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
23%
Poén, de most mit hisztiztek? mennyibe telik megtanulni főzni?
2014. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
asddh! És neked?
2014. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
48%
Én tudok főzni, de nem ez volt a kérdés szerintem.
2014. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Régi módiak a magyar emberek gondolj csak bele hiába változik meg valami pl normális lesz x és már nem y a normális akkor ugyan úg mondják hogy y a normális nem fogadják el hogy változik a világ.
2014. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:
#24: ugyanez a kérdésem a férfiak felé, meddig tartana, semeddig! Nekem is van amit meg se mutattak külön, hanem egyből megcsináltam és jó lett, szóval olyan hatalmas nagy tanulást se igényelnek az alapok. Nem tudom mi ez a kőkorszaki gondolkozás.
2014. aug. 3. 00:08
 29/60 anonim ***** válasza:
Ezzel így van de a nőnek IS tudnia kéne főzni szerintem.
2014. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
Igazából akkor sincs semmi ha nem tud, de mindegy xD
2014. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!