Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a főzés-dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a főzés-dolog ennyire felfújva?

Figyelt kérdés

Szerencsétlen lány is kiteszi a saját jellemzőit egy kérdésbe, odaírja hogy nem tud főzni, és akkor írják neki hogy de tanuljon meg, akkor már jó lesz.


Másik kérdésben szintén elő szoktak bukkanni ezek a kőkorszaki emberek akik szerint a nőnek a tűzhely mellett a helye és csak akkor elég jó ha tud kaját kotyvasztani.


Tisztelet a kivételnek, tudom, igen tudom, vannak férfiak akiknél ez nem elvárás, sőt, olyanok is akiknek nem kell pótanyuka, mert köszönik már volt egy igazi, a többi pedig tud főzni és nem nyávog ha valamit meg kell csinálnia.


Félreértések elkerülése végett, jártam már a konyhában, tudok főzni, sütni, és nem esik le a karikagyűrű az ujjamról ha valamit ott meg kell csinálnom, és akkor se rohanok édesanyámhoz ha életemben először kell összedobnom valamit, sőt a férjemet is ki fogom szolgálni, csak rühellem azokat akik képtelenek egy virslit is kifőzni mert jaj ők nem tudják ez a nő dolga... egy nagy frászt!


Kérdésem a következő: A férfiak egy része miért képtelen odamenni a konyhába és megcsinálni a kajáját amire szüksége van és miért hiszik hogy ezt csak a nőknek kell éjjel-nappal???



2014. aug. 2. 23:34
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
10%

A nőknek ekkora probléma főzni?? Nem szeretettből kellene főzni a férjének gyerekeinek??? Nem itt puffogni? A régi nagyszüleim mindig mondták, hogy egy pasit a hasán keresztül lehet megfogni. És amelyik nő nem tud főzni nagyon szégyelje el magát. Mert ezek szerint saját magát nem tudja ellátni.

Egyenjogúság van??? Sosem volt az. Egyetlen szó nélkül dolgozok 48 órán keresztül nehéz fizikai munkát, nem panaszkodom itt, h jajj milyen nehéz és ami kell ara előteremtem az anyagiakat. És én nem várom el, hogy a feleségem dolgozzon csak h ha hazamegyek boldogan a nyakamba ugorjon és h tekintettel van arra h kidolgozom a belem is ezért főzött nekem. És még sem teszem szóvá sosem h jaj milyen már, hogy dolgozni kell.

De ha annyira egyenjogúság kérem, hogy cseréljünk. De nem engedném mert ezek a munkák nem nőknek való.

El lehetne kicsit gondolkozni!!!!!!!

2014. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:

#31: nincs min elgondolkozni, azokról a férfiakról beszélek akik szerint a nő semmit nem ér ha nem tud főzni, miközben ők komolyan mondom egy nyamvadt virslit nem akarnak kifőzni mert ez a nő dolga és nekik csak akkor kell megfordulni a konyhában ah esznek.

Az más tészta ha valaki annyit dolgozik, biztosan szeretettel fog neki főzni a felesége, csak nem kéne kihasználnia ezt a kényes kis síró kisfiúknak, és úgy kezelni a nőket mint valami cselédeket.

Érzed ugye a különbséget.

2014. aug. 3. 00:35
 33/60 anonim ***** válasza:
27%
De most miért kell a legszélsőségesebb esetekkel foglalkozni? Akkor azok a nők akiknek meg egy bizonyos fizetés alatt nem férfi a férfi?
2014. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

#32


Mit főztél ma? ^^

2014. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok rá, hogy tudok főzni. Sokkal jobb mintha egészségtelen és kitudjamivanbennedrága menüt rendelnénk... A másik meg, ha majd lesz gyereked menüt fogsz rendelni, mert nem tudsz majd egy egyszerű kaját összekotyvasztani? Bocs de szerintem is előny, ha egy ember legyen az nő vagy férfi tud főzni.

29N

2014. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Akinek kérdése van az olvassa el figyelmesen a leírást és próbálja meg értelmezni, mert látom nehéz.
2014. aug. 3. 00:45
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nőnek a konyhában a helye"-dolog egész addig volt helytálló, amíg a férfi dolgozott, eltartotta a családot, a nő pedig otthon nevelte a gyerekeket, vezette a háztartást. most, hogy a nőnek is kell dolgozni, mert egy fizetés valóban nem elég, a férfiak még mindig ugyanazt várják el a nőktől + a 6-8 óra munka... na akkor ki is a fáradtabb nap végére?
2014. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Amúgy azt is hozzátenném, hogy egy pár dolga, hogy támogassák egymást. Lehet én mindennap főzök, ő meg többet tud dolgozni, a munkájára koncentrálni, nekem viszont fix munkaidőm van, nem vagyok karrierista, családot szeretnék majd.
2014. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
nők*
2014. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

#39


Ez van, ha unatkozik az ember. Csak ki kell találni valamit, ha már lusta főzni.

2014. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!