Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a főzés-dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a főzés-dolog ennyire felfújva?

Figyelt kérdés

Szerencsétlen lány is kiteszi a saját jellemzőit egy kérdésbe, odaírja hogy nem tud főzni, és akkor írják neki hogy de tanuljon meg, akkor már jó lesz.


Másik kérdésben szintén elő szoktak bukkanni ezek a kőkorszaki emberek akik szerint a nőnek a tűzhely mellett a helye és csak akkor elég jó ha tud kaját kotyvasztani.


Tisztelet a kivételnek, tudom, igen tudom, vannak férfiak akiknél ez nem elvárás, sőt, olyanok is akiknek nem kell pótanyuka, mert köszönik már volt egy igazi, a többi pedig tud főzni és nem nyávog ha valamit meg kell csinálnia.


Félreértések elkerülése végett, jártam már a konyhában, tudok főzni, sütni, és nem esik le a karikagyűrű az ujjamról ha valamit ott meg kell csinálnom, és akkor se rohanok édesanyámhoz ha életemben először kell összedobnom valamit, sőt a férjemet is ki fogom szolgálni, csak rühellem azokat akik képtelenek egy virslit is kifőzni mert jaj ők nem tudják ez a nő dolga... egy nagy frászt!


Kérdésem a következő: A férfiak egy része miért képtelen odamenni a konyhába és megcsinálni a kajáját amire szüksége van és miért hiszik hogy ezt csak a nőknek kell éjjel-nappal???



2014. aug. 2. 23:34
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Ez engem is baromira idegesit, bar en nem mondhatnam el magamrol, hogy tudok fozni, vagyis csak ilyen nagyon egyszerueket, mint tejberizs, sult krumpli, tesztak, rantott dolgok, szoval en nem pofazhatok. Van egy ismerosom (no), aki egesz nap egy kajaldaban robotol, ilyenkor nyaron rengetegen vannak es fele idiota.. reggel fel nyolctol este fel nyolcig. Es miutan nyolc korul hazaer, meg nekiall fozni, pedig tokfaradt. De naluk a pasi is foz, amikor nem dolgozik o szokott fozni, nem is akarmilyen kajakat, szerintem ez igy tok jo.
2014. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
asddh: ez az a pillanat amikor azt kell mondjam húzd el a csíkot a provokációddal együtt mert senki nem kíváncsi a süketelésedre... ilyen hozzáállással egy épeszű(!) nő se fog megmaradni melletted, maximum egy közönséges lyuk.
2014. aug. 3. 01:15
 43/60 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szopás háborítja fel, hanem az, hogy bunkó vagy...
2014. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
nevetséges vagy, még jó hogy neked nem kell magyarázkodnom, te meg már eleve bizonyítottál.
2014. aug. 3. 01:23
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Mert néhány pasi sajnos nem képes felfogni, hogy ezek már idejétmúlt hülyeségek. Pl aki eddig "elvárta" volna tőlem a mindennapos főzőcskézést, mind szellemi munkát végzett, ésegyik sem dolgozott többet, mint én. Elég nehezen lehet 3 fogásos menüt összeütni úgy, hogy ugyanakkor érünk haza kb.

Meg aki akkora csődörnek érzi magát, az segíthet a főzésben, úgy netán az is előfordulhat, hogy gyorsabbá válik a folyamat+időt tölthetnek együtt valami bugyuta tv műsor helyett. Sőt, szerintem akkor sem történik semmi, ha hideg kaját esznek (este amúgy sem egészséges megenni egy tonna ételt), pl saláta, szendvics, bármi. Szerintem egy kapcsolat nem egy 2. munkahely, ahol hetente x órát főzéssel, y-t takarítással, zs-t pedig sz.pással kell tölteni...

2014. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:

#48: teljesen egyetértek


#49: neked meg emberként illene viselkedni, ha már férfi nem lehetsz ;)

2014. aug. 3. 02:38
 47/60 anonim ***** válasza:
18%
Ott kezdődik a gond, hogy akik itt acsarognak ezen az egészen azok mellett nincs egy rendes férfi, így érthető az egész dolog csak hogy ezt a dühöt meg így kéne levezetni.
2014. aug. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
ez elég bénácska válasz volt és alaptalan is.. megint szövegértelmezési problémáid vannak, ezen már nem tudok segíteni, csak sajnállak
2014. aug. 3. 02:49
 49/60 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tagadd a nyilvánvalót :D
2014. aug. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
a low-iq kőkorszaki emberek ellen született meg ez a kérdés, de mostmár ne égesd tovább magad hogy nem érted..
2014. aug. 3. 02:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!