Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a rosszlányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a rosszlányokat becsülik a férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy látom hogy a férfiak azokat a nőket becsülik meg akik kihasználják a férfiakat, sok szexuális kapcsolatuk volt míg a normális, átlagos nőket semmibe nem veszik. Miért van ez így?
2014. aug. 27. 09:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%

Definiáld a rosszlány fogalmát jobban kérlek!

Nekem ezt jelenti: megvan a maga véleménye a dolgokról, amiknek hangot is ad, de a jó ízlés határain belül, önálló és savazza azokat, akik a megélhetésért akaszkodnak másokra, bevállalós, néha túlzottan is, akaratos és felvágós, de van is neki mire, dinamikus és erős jellem, akit sokan félreértenek, de ő 8 emelet magasról tesz a többség véleményére. Nekem ezt jelenti és az ilyenekhez tudok vonzódni. Én egy magammal egyenlő párt akarok, ha esetleg úgy döntök, hogy megállapodok, nem egy szűkszavú nőt, aki annyira egyedi, mint egy cigicsikk a járdaszegélyen. Ennyi, mehet a nulla százalék, de szarok rátok, nekem egyéniség kell, nem egy sablon formanyomtatvány, akit meg lehet dugni és néha megszólal. Az ilyenek alatt nem a vihogó, ostoba, pázapi€sákat kell érteni, bár az itteniek a sztereotípiák emberei, akik képtelenek elszakadni a berögzüléseiktől, ez meglehetősen nagy probléma, de mint azt említettem nem érdekelnek. Nekem semmi érdekes nincs egy olyan nőben, aki megszólalni sem mert, mert akkora belső korlátai vannak, hogy a Dunát meg lehetne állítani velük. Unalmasak, szárazak és érdektelenek, de mégis akkora egyéniségeknek hiszik magukat, hogy szinte látom az egójukat, hogy folyik ki a fülükön, mert már olyan nagy.

2014. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
13%
A fiatal férfiak/fiúk "TÖBBSÉGE ÁLTALÁBAN" nem komoly kapcsolatra hajtanak, hanem főként a szex motiválja őket, mielőbb p*ciba vágni a "hús-Skill" -t. Ehhez az ún. "rosszlányok" a legoptimálisabbak...mert ugye nevezzük nevén a dolgokat => rosszlány = könnyűvérű r*banc, aki egy szép szóért egy szál cigiért és egy üveg piáért szétteszi a lábát...dugni ez a legjobb. Aztán amikor már elmúlik a bulizós korszak, és nem csak dísznek, státusz szimbólumnak, S.O.S-spermacsapolónak kell a nő, hanem hosszútávú partnernek, aki főz neki, aki mellett szívesen felébred, akivel el tud beszélni, közösen megnézhet egy filmet összebújva este, akire még a gyereke felnevelését is rábízná, na ilyen célra már a rendes megbecsülendő és szeretetre méltó lányokat keresik. Magyarul ha mindig akarsz pasit magad mellé, akkor fiatalon legyél olcsó kis k***rva, később meg jó feleség-alapanyag...
2014. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Soha nem volt pasizási gondom, komoly kapcsolataim is voltak, jelenleg is egy közel 9 éve tartó kapcsolatban élek, mindig is megbecsültek, pedig nem vagyok "rosszlány". Tény, hogy éltem egész fiatalon, volt csak szexen alapuló kapcsolatom is, de ez nem jelenti azt, hogy mást ne lehetett volna bennem becsülni, mert egyébként bár lazán vettem az életet, attól még megfelelő helyen és időben elég komoly is tudtam-tudok lenni.

Viszont egyáltalán nem voltam és nem is vagyok visszafogott, szelíd, nem tagadom, szerettem és szeretek is szexelni, nálam régen nem kellettek hozzá érzelmek, szóval valakinek a szemében (akár a tiédben is), ettől lehetek "rosszlány", de nem voltam-vagyok az.

Külsőre nem tartom magam egyáltalán jó nőnek, átlagosnak, viszont teszek azért, hogy csinos legyek, ami idegenek szemében is pozitív, mert kapok pozitív visszajelzéseket.

És szerintem te rosszul ítéled meg a nőket. Aki egy kicsit is nyitottabb, nyíltabb, könnyebben találja meg a pasikkal a hangot és csinos, akit nem csak az érzelmeik irányítanak, hanem a vágyaik is, vagy csak éppen egy adott helyzetben azok, te azokat "rossz lánynak" titulálod, pedig ettől még nem válik valaki rosszá.

És bizony nekik könnyebb dolguk van pasizás terén.

Legyél te is nyíltabb, lazább, legyél csinos, közben tartsd meg a pozitív értékeidet, így felkelted a pasik figyelmét és sokkal könnyebben fogsz pasizni is és a belső, pozitív értékeid miatt meg is fognak becsülni.

2014. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond barmilyen temarol el tudok beszelgetni. Nem tudom valaki hogy hozza ide hogy megszolja azokat akik a penzert tapadnak valakire, mert aki rosszlany az meg ingyen csinalja es attol jo vagy hogy fugg ez ossze?
2014. aug. 27. 09:53
 15/26 A kérdező kommentje:
Rosszlany szamomra az aki flortol a pasikkal az sem szamit neki ha mondjuk kapcsolatban van nem hagy ki egy lehetoseget sem ha szexrol van szo. Nem fiatal pasik hanem felnott ferfiak is jobban megbecsulik az ilyen noket.
2014. aug. 27. 09:59
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem becsülik a rosszlányokat, csak a szex miatt hajtanak rájuk.

A "normális, átlagos" nő lehet, hogy unalmas számukra. Megoldás: ne légy átlagos, legyen benned valami, ami különlegessé tesz. Pl. egy hobbi, vagy az öltözködésed.

2014. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Azért, mert ők az igazi nők, akik meg merik és meg tudják élni a vágyaikat, a szexualitásukat. Egy férfinak nem prűd kislány, hanem vérbeli nő kell.
2014. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17. De ha valaki nem vagyik arra hogy fuvel- faval csinalja azt prudnek gondolod?
2014. aug. 27. 11:09
 19/26 anonim ***** válasza:

Érdekes foglalt férfiként hiába akarok rosszalkodni a nők menekülnek :-)

De mi férfiak mindig nyitottabbak voltunk ezekre a dolgokra...

2014. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"17. De ha valaki nem vagyik arra hogy fuvel- faval csinalja azt prudnek gondolod?"


Nem, de valószínűleg az ágyban sokkal visszafogottabb, nehezebben lehet vele "rosszalkodni", gátlásosabb. Jobb az olyan nő, aki sok férfival volt, mert ő igazán meg meri és tudja élni azt, amiről a szexnek szólnia kell.

2014. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!