Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a rosszlányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a rosszlányokat becsülik a férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy látom hogy a férfiak azokat a nőket becsülik meg akik kihasználják a férfiakat, sok szexuális kapcsolatuk volt míg a normális, átlagos nőket semmibe nem veszik. Miért van ez így?
2014. aug. 27. 09:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én ezt nem gondolnám. Azt viszont nem gondolod végig hogy valami nemi betegséget összeszedhetett?Orális szexelni nem szoktak óvszerrel.
2014. aug. 27. 11:22
 22/26 anonim ***** válasza:

De most téged az zavar, hogy nem találsz így normális pasit?

Az olyan nők amiket írsz főleg csak szexre vagy titkos szeretőnek kellenek a férfiaknak, nem komoly kapcsolatra.

Bár én megpróbáltam egy ilyen nővel komolyat is de amíg nem élték ki magukat addig nincs értelme...

Azért ha nem egy drogos,csöves,extra zülött társaság annyira nem terjednek a nemi betegségek, nem Afrikába vagyunk..

2014. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Érdekes mód itt valóban mindenki a "rosszlányokat" ajnározza, máskor meg az a problémája a férfiaknak, ha sok partnere volt egy nőnek, mert akkor meg "olcsó ku*va", és "fujj, de undorító", és "nekem bizony nem kéne ilyen nő".


És még büszkék is erre a marha nagy logikára.

2014. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De a kiélés nem azt jelenti hogy fűvel fával. Hogyne terjednének rengeteg ember hpv-s, chlamydiás meg ilyen olyan gonddal küzd. Persze lehet abban a tudatban élni hogy semmi esély ezeket elkapni de aki így él az előbb utóbb találkozik valamelyikkel. Na mindegy. Arról van szó hogy aki ilyen életvitlt él azt megbecsülik a felnőtt férfiak míg aki nrmális rendes nő azt nem. Az ismerősi körömben is ha szétnézek ez tapasztalható.
2014. aug. 27. 11:32
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha magadba nézel neked is biztos a rossz fiúk jobban tetszenek... Én társkeresőn sokszor megkaptam régen, hogy túl jó fiú vagy, rendes pasi azért nem akarnak találkozni. Volt egy fotóm amin 3 szép nő vesz körül, arra meg azt írta egy nő szedjem le, mert így senki nem hiszi el, hogy komoly kapcsolatot akarok, mégis azzal a fotóval találtam meg életem párját.
2014. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem tetszenek a rossz fiúk mindig normális pasikat keresek. Az eddigi pasijaim közül egyik sem nevezhető rossz fiúnak mégis így jártam.
2014. aug. 27. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!