Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 2 hónapja járok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 hónapja járok a barátommal. Bemutattam a szüleimnek itt is aludt. De ő nem mutat be, azt mondta azért nem mert a szülei nem hagynának minket békén. Elvileg állandóan veszekednek. De a fiú nagyon szeret. Szerintetek valaha be fog mutatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy ez legyen a legkissebb problémád h 2 honap alatt nem mutat be-.- tehres vagy... ennyi:/
2010. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2010. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15vagyok
2010. febr. 9. 21:47
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes
2010. febr. 9. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap? Majd ha 2 év után sem mutat be nekik, akkor gondolj ilyesmire.
2010. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
teljesen megertem a sracot, a bnoimet szerettem annyira h megkimeltem a szuleimtol ha tudtam. legutoljara 2 eve mutattam be bnomet szuleimnek, 1 eve szakitottunk, de meg azota vele szurkalodnak...
2010. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Futurare ***** válasza:

Igaza van... terhes vagy...


MIND TERHESEK VAGYTOK!!!


Én is az vagyok... gondterhes.


Üdv: Marton Hero


ui.: amúgy nem baj

2010. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!