Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megdöbbentő igaz történet. Szerintetek ezt a sors akarja így? Ha valakinek volt hasonló története letudná írni? Mit tegyek? Bocsi, hosszú lett, de érdemes elolvasni. Csak komoly válaszokat szeretnék

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt volt egy lány, akivel összejöttem. Nagyon tetszett nekem, de még szinte gyerek volt hozzám képest ezért nem akartam belemenni egy komoly kapcsolatba vele, és annyiba maradt az ismeretségünk.

Ezután kimentem külföldre 5 évre, és több évig egyáltalán nem beszéltünk.

Egyik nap azt látom a Facebookon, hogy ő is Franciaországban van, mikor én is, és ráírtam, hogy mi lenne, ha találkoznánk. Ő szívesen újra látott volna, de sajnos én úgy döntöttem, hogy mégsem megyek el oda ahol ő nyaralt. Életem egyik legrosszabb döntése ez volt, mert együtt láthattuk volna Párizst mindketten először.

Annyira bántott, hogy nem mentem el Párizsba, hogy mielőtt visszatértem tavaly Magyarországra, Bécsben lebeszéltem vele egy találkozót és ő volt az első magyar közel 2 év után, akivel találkoztam, és akihez szólhattam az anyanyelvemen, mert annyira eltávolodtam Magyarországtól az elmúlt években.

Ezután kezdett megint minden nagyon jól alakulni kettőnk között és megint majdnem összejöttünk, de azzal elrontottam a helyzetet, hogy túl hamar komoly szándékaim lettek felé. Csak annyi volt a kifogása felém, hogy túl sok kezdek lenni neki, és nem akarja többé folytatni az ismeretséget velem, se többet beszélni velem, ezért még a Facebookrol is letiltott.

Ő Bécsben tanul egyetemen és egyik nap mikor függetlenül tőle Bécsbe utaztam, megint teljesen ’’véletlenül’’ újra meglátom az utcán.

Nem mertem leszólítani, mert féltem, hogy ha leszólítom azt hiszi, hogy követem és nem akartam rossz reakciót kiváltani belőle. Úgysem hitte volna el, hogy véletlenül láttam meg.

Nagyon nehéz volt, de hagytam szó nélkül, hogy tovább sétáljon és nem mentem utána.

Azok a nők közül, akik igazán tetszettek nekem, ő az egyetlen, akivel alakult is valami az életem folyamán. Az elmúlt évek alatt miközben távol voltunk egymástól egyikünknek se volt komoly párkapcsolata.

Sokáig azon problémáztam, hogy még ha sikerült is volna újra összejönnöm vele, hogyan tudtam volna rávenni, hogy kijöjjön majd külföldre velem élni.

Januárig még Magyarországon kell maradnom, mert el kell végeznem egy tanfolyamot, de utána vissza akarok menni oda ahol éltem.

A napokban megtudtam, hogy ő januártól az egyetemet Erasmusos cserediák programmal Barcelonában fogja folytatni.

Az a durva ’’véletlen’’ egybeesés, hogy éppen fél év múlva én is elhagyom Magyarországot, és a város, ahova megyek és ezelőtt éltem csak néhány kilométerre van Barcelonától. Ezek után mire gondoljak? Ezt lehet nevezni a sorsszerű helyzetnek?

Próbálok mindent elkövetni, hogy elfelejtsem, de már ezek után nem tudom, mit csináljak…

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek a helyemben?



2015. júl. 9. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el,hogy elcseszted......
2015. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megkerested végül?
2016. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!