Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szánalmas ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas ember vagyok, ha én ki szeretném próbálni a szexet más nőkkel?

Figyelt kérdés

32 évesen veszítettem el a jelenlegi párommal a szüzességem, ezzel egy időben vele élek már 3 éve tartó boldog, harmónikus, stabil kapcsolatban. A barátnőmnek már vannak tapasztalatai, összehasonlítási alapjai, nekem a rossz gyermekkoromból adódóan, nem sikerült nőkkel összehozni semmilyen intim kapcsolatot még egy csókot sem. Beszéltem már a páromnak erről, hogy ez hiányzik az életemből, hogy nincs összehasonlítási alapom, hogy milyen lehet a szex más nőkkel, de Ő mondta, hogy ezt teljes mértékben megérti. 3 évvel ezelőtt kezeltek pszichiátrián generalizált szorongás és egyéb személyiségzavar kórképpel. A párom azt mondja ez azért nem valósult meg eddig más nőkkel, mert az ember akár férfi akár nő, a fiatalabb éveiben senki nem vállalt volna egy problémás embert. Engem már 10 éve megfelelő kezelésben kellett volna részesíteni akkor talán összejött volna.

Mostmár sikerült jó irányba fejlődnöm, de ezzel párhuzamosan még bennem van a nőktől való szorongás, ha szépnek találom ami mindenki másnál változó, egyszerûen kényelmetlenül érzem magam a közelükben.


Visszatérve a kérdésemre, nagyon szánalmas vagyok, ha szeretnék más nőkkel szexelni?



2015. dec. 28. 08:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Aki boldog, harmónikus, stabil kapcsolatban él, az nem vágyik más nők után.
2015. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
17%
Kicsit hasonló szituációban vagyok, csak nálunk vannak más dolgok is. Nem vagy szánalmas. Párod hogy áll hozzá (azon kívül, hogy megérti)? Hajlandó nyitni ezért a kapcsolatotokon, vagy neki ez megcsalás és a kapcsolat végét jelenti? Te hogy viselnéd, ha nyitnátok? Meg tudnád tenni? Hogy érzed, hogy alakulna a kapcsolatotok ebben az esetben?
2015. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért azt gondold végig, hogy megéri-e más nőkkel ágybabújni..mert az biztos, hogy azzal véget ér ez a boldog harmonikus kapcsolat..és megint egyedül maradsz, azzal, hogy megvolt még 2-3 nő..
2015. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Inkább örulj annak, hogy a pszichiátriai problémáid ellenére stabil kapcsolatod van.
2015. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve megérthető, ez valahol egy természetes ösztön az emberekben, de ha már intelligens élőlénynek nevezzük ezt az emberi fajt, érdemes logikusan is átgondolni a dolgokat, mert megmondom neked, többet veszíthetsz, mint nyerhetsz. A szexualitás egy kényes téma a kapcsolatokban. Lehet nyitottban élni, de az valahol nem az igazi, mert nincs meg benne az a különlegesség, hogy te csak az övé vagy és senki másé és ez az oldal mindkét oldalról meg kéne hogy legyen. Szóval szerintem, ha csak a barátnőd nem olyan, hogy ő is szívesen lefeküdne melletted másokkal is (és kérdés, hogy ez téged hogy érintene?) nem tudna működni, még akkor is, ha belemenne a nyitott kapcsolatba, csak azért mert tudja hogy neked így jó, neki ez akkor is egy hatalmas áldozathozatal, és gondolj bele, hogy mennyire szerethet (pozitív értelemben), ha akár ilyesmit is megengedne neked, ha ettől te jobban érzed magad, szóval inkább becsüld meg a lányt és ne hozd ilyen helyzetbe. Ahogy leírtad magad, úgy érzem elég nehéz volt neked és hogy egy ilyen lány van melletted, maga a főnyeremény, nem sokan vállalnának be és tudnának őszintén és kitartóan szeretni, szóval becsüld meg nagyon, mert csak veszthetsz, ha eldobod ezt magadtól, mert ilyet még egyszer biztos hogy nem találsz.
2015. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Igen, az vagy. Örülj neki, hogy találtál egy nőt, aki elfogadott így is. Nekem biztosan nem kellett volna egy 32 éves szűz, pszichiátriai beteg. Ő elfogadott így.. Elég köcs*ögség lenne most elhagynod. Nem ő tehet róla, hogy 30 eves korodig nem sikerult osszeszedni senkit.. Atlag ember már rég kielte magat ekkorra ilyen téren
2015. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, vesd össze mi ér számodra többet, mi a fontosabb. A szex, vagy a megtalált szerelem. Ha emiatt vesztenéd el a szerelmed, örökre bánni fogod.
2015. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Abban az élethelyzetben vagyok, hogy én is így ilyen embernek vagyok a párja, mint te. Mikor megismertem eléggé maga alatt volt és ez különböző mentális problémákat szült nála, "én rángattam el a szakadék széléről".

Megérteném, ha megfogalmazódna benne egy ilyen kíváncsiság, viszont neki is meg kell értenie, hogy ha tényleg tettlegességig fajulna, hogy lefeküdjön mással, bármennyire is szerettem előtte, megcsalásnak fogom venni, és ez nem valami ideológiából, rációból vagy elvből fakad nálam, hanem egyszerűen érzelmi alapon történne, ami ellen nem tehetek semmit. Amennyire ő nehezen tud küzdeni a vágyai ellen, annyira, nehezen tudom én is befolyásolni azt az undort, amit iránta éreznék utána, egyszerűen azért, mert így neveltek, így szocializálódtam.

2015. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, hogy véleményem szerint hül.yeség. Kit érdekelnek más nők, ha párkapcsolatban vagy és vele minden jó? Figyu, a férjemen kívül nekem sem volt mással szexuális élményem...mégsem szeretnék más férfiakkal szexelni, pedig ezzel az erővel én is mondhatnám és meg is lehetne érteni. De ez egy fa.szság! Van, aki több száz emberrel kufircol élete során..van, aki csak párral..és van,a ki csak eggyel. De ez miért lenne baj?? Ha jó vele...akkor teljesen mindegy, hogy mással milyen lenne...érted?
2015. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy, nem szánalmas.

Én sok nővel voltam, van "összehasonlítási alapom" - de az mi is???

Nem hasonlítok senkit senkivel, egyszerűen boldog vagyok. Eszembe se jut semmi más nő.

Szóval én meg szerencsés vagyok.

2015. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!