Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szánalmas ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas ember vagyok, ha én ki szeretném próbálni a szexet más nőkkel?

Figyelt kérdés

32 évesen veszítettem el a jelenlegi párommal a szüzességem, ezzel egy időben vele élek már 3 éve tartó boldog, harmónikus, stabil kapcsolatban. A barátnőmnek már vannak tapasztalatai, összehasonlítási alapjai, nekem a rossz gyermekkoromból adódóan, nem sikerült nőkkel összehozni semmilyen intim kapcsolatot még egy csókot sem. Beszéltem már a páromnak erről, hogy ez hiányzik az életemből, hogy nincs összehasonlítási alapom, hogy milyen lehet a szex más nőkkel, de Ő mondta, hogy ezt teljes mértékben megérti. 3 évvel ezelőtt kezeltek pszichiátrián generalizált szorongás és egyéb személyiségzavar kórképpel. A párom azt mondja ez azért nem valósult meg eddig más nőkkel, mert az ember akár férfi akár nő, a fiatalabb éveiben senki nem vállalt volna egy problémás embert. Engem már 10 éve megfelelő kezelésben kellett volna részesíteni akkor talán összejött volna.

Mostmár sikerült jó irányba fejlődnöm, de ezzel párhuzamosan még bennem van a nőktől való szorongás, ha szépnek találom ami mindenki másnál változó, egyszerûen kényelmetlenül érzem magam a közelükben.


Visszatérve a kérdésemre, nagyon szánalmas vagyok, ha szeretnék más nőkkel szexelni?



2015. dec. 28. 08:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
mi történt végül?
2021. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!