Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szánalmas ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas ember vagyok, ha én ki szeretném próbálni a szexet más nőkkel?

Figyelt kérdés

32 évesen veszítettem el a jelenlegi párommal a szüzességem, ezzel egy időben vele élek már 3 éve tartó boldog, harmónikus, stabil kapcsolatban. A barátnőmnek már vannak tapasztalatai, összehasonlítási alapjai, nekem a rossz gyermekkoromból adódóan, nem sikerült nőkkel összehozni semmilyen intim kapcsolatot még egy csókot sem. Beszéltem már a páromnak erről, hogy ez hiányzik az életemből, hogy nincs összehasonlítási alapom, hogy milyen lehet a szex más nőkkel, de Ő mondta, hogy ezt teljes mértékben megérti. 3 évvel ezelőtt kezeltek pszichiátrián generalizált szorongás és egyéb személyiségzavar kórképpel. A párom azt mondja ez azért nem valósult meg eddig más nőkkel, mert az ember akár férfi akár nő, a fiatalabb éveiben senki nem vállalt volna egy problémás embert. Engem már 10 éve megfelelő kezelésben kellett volna részesíteni akkor talán összejött volna.

Mostmár sikerült jó irányba fejlődnöm, de ezzel párhuzamosan még bennem van a nőktől való szorongás, ha szépnek találom ami mindenki másnál változó, egyszerûen kényelmetlenül érzem magam a közelükben.


Visszatérve a kérdésemre, nagyon szánalmas vagyok, ha szeretnék más nőkkel szexelni?



2015. dec. 28. 08:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Erről van szó. Nem vagytok képesek megbecsülni a nőket. A barátnőd helyében már rég kibas*talak volna...
2015. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
19%
Kedvesek vagytok, válaszolók (tisztelet a kivételnek). Meg se próbáljátok megérteni a válaszát. Ő is szenved attól, amiben van, de igen, rúgjatok csak bele egyet.
2015. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 omba ***** válasza:
94%

Kedvesek vagyunk egységvetkor, te meg be_basztál, kora reggel. Miféle válaszára hivatkozol?


Elhiszem, hogy szenved, de a fehér társadalmakban nem kelt részvétet az a szenvedés, hogy a párja mellé hiányzik még egy punci.

De értékelem a párja nagyvonalúságát.



Nem értem kérdező, mit segítene rajtad egy másik nő. (A mostani elég nagyot, ugye?)

Megírnád az "Összahasonlító-puncitan" c. opust? Arról tán lemaradtál.

A nehéz gyerekkorod nem fog változni, örülj, ha a betegséged javul.

Több nővel volt már szexuális kapcsolatom, ugyanott van rajtuk minden - szóval olyan nagy csodákra ne számíts.


De, ha ilyen jól bedumáltad az asszonynak, akkor menj valami profihoz, abból nem lehet semmi komplikáció.

2015. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen józan vagyok, kedves akadékoskodó utolsó válaszoló, a kiírt kérdésre gondoltam. A fehér társadalom? Inkább ne itt trollkodj, húzz csak vissza a Mein Kampfot olvasgatni.
2015. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
58%

Akkor betéptél... egységvektor.

vVgy mi az oka ezeknek a betűknek: " Meg se próbáljátok megérteni a válaszát."

A kérdező nem válaszolt semmit. Azok a válaszok csak a te elmédben születtek, jóindulatból mondom, hogy tán valami szer hatására, - de lehet, gyárilag.


A mi világunkban az egynejűség a tradíció, tehát nem kell azért részvétet éreznünk valakiért, mert csak 1 élettárs-nője van.


Marx, Hitler, az RTL persze arra hajt, hogy ezt felbomlasszák - de az más kérdés.

(meg ne is reménykedj ilyenben)

2015. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
32%

Még egyszer leírom, hogy a kiírt kérdésre gondoltam, nem válaszra, de ezt úgy látom, hogy neked hiába magyarázom. Amúgy privát üzenetet is váltottam a kérdezővel, ezért használtam a válasz szót és kevertem össze de mindegy.


Ne felejtsd el, hogy nem a 19. században élsz, hanem a 21-edikben, ma már elfogadják a nyitott kapcsolatokat azok, akik nyitottak a világra. Mellesleg egy szóval sem írtam, hogy hagyja ott vagy hogy csalja meg a barátnőjét ezért, csupán annyit, hogy ez neki se könnyű, de ti (mielőtt még belekötnél: te és akik lepontoztak) beleláttok olyan dolgokat, amiről egy szót se szóltam. Csak a másik fél álláspontját vagytok képesek elfogadni, illetve abba belehelyezkedni a kérdezőébe nem.

2015. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%
32 éves korodra megtanulhattad volna, kérdező, hogy ne másnak akarj megfelelni, mert mindenkinek úgysem tudsz. Akármit teszel, mindig lesz, aki szánalmasnak tart, és mindig lesz, aki le se szar. Úgy élj, hogy a reggeli borotválkozás közben jó szívvel lásd azt az arcot, aki a tükörből visszanéz rád.
2015. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Arról az "apróságról" meg ne feledkezzünk el, hogy a "másik nő" - egy ember, ugye?

Ha nem prosti, akkor azért nem úgy van, hogy "dugjunk már, kisanyám, mert szeretném veled is kipróbálni."


Vagy azt hazudod neki, hogy szereted? Na, az szánalmas volna, tényleg.

2016. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen bizony érzelmi és egyéb tapasztalatlanságodból fakadóan szorongásos beteg lettél. Mi a magyarázat? Jaj mert biztos nem kúrtál még életedben eleget. Hát grat :) jól levontad a következtetéseket.


Éld ki a vágyaid, és hagyd a párod, neki inkább egy felnőttebb férfi való.

2016. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

A megértés és a türelem szép dolgok, de a barátnő helyében kivágtam volna a kérdezőt a csukott ablakon. Nem elég hogy van egy normális kapcsolata, ugyan minek az, össze-vissza dugni az kell.

Kérdésre visszatérve, nem szánalmas vagy kérdező. A megvetésem sem helyes, mert nem tehetsz arról amit érzel, de akkor se értem miért nem elég egyes embereknek semmi. Ismerem ezt a viszketegséget a férfiaknál, megcsalás vagy szakítás a vége mert általában mennek a farkuk után, aztan pár év és verik a fejüket a falba, hogy mit adtak fel. De a legrosszabb nem az ő megérdemelt szenvedésük hanem, hogy ez az elhagyott barátnő hűségének, éveinek, türelmének "jutalma". Fair nem igaz?

De nem akarom a férfiakat szidni, előfordul oda-vissza. A nők is becsavarodhatnak, csak valamiért pasiknál gyakoribb.

2016. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!