Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvélemény-kutatást szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktor21 kérdése:

Közvélemény-kutatást szeretnék tartani ez a kérdés alatt. Kérlek benneteket, hogy aki nem sajnálja rá azt a fél percet, az írja meg a véleményét hozzászólásban. Benne vagytok?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnátok arra, ha a párotoknak egy vele ellenkező (vagy nem ellenkező) nemű személy kétértelmű, flörtölő jellegű megjegyzéseket tenne vagy ilyen jellegű beszélgetést folytatna vele pusztán viccelődés, élcelődés, jókedv céljából? Szóval abban az esetben ha biztosak vagy szinte biztosak vagytok abban, hogy nem akar semmit a párotoktól. Idegesek lennétek vagy ez szerintetek egyáltalán nem probléma? Az értelmes válaszolóknak előre is köszönöm a türelmét.

Ui: Bocsi a "Benne vagytok?" kérdésért, de muszáj volt valami konkrét kérdést belefogalmaznom és csak ez jutott eszembe.



2016. márc. 6. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

florton kiakadni hulyeség ...

az meg semmit nem jelent

max annyi h az adott felnek szuksége van egy kulso megerositesre h még jo no vagy ferfi

erre tokeletesen megfelel

tudni kell hol a hatar - ennyi

2016. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 omba ***** válasza:

" szinte biztosak vagytok abban, hogy nem akar semmit a párotoktól." - aztán az kit érdekel???

Én abban vagyok biztos, hogy a párom nem akar semmit senki mástól!

2016. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Páromnak most is vannak ilyen kollegái, sajnos nem tudok vele mit kezdeni. Amíg tudom, hogy nem érkezik rá válaszreakció, addig csak vállat vonok, amúgy sem ismerem az illető kollégát.

Nyilván, ha ismerném, már érzékeltettem volna vele, hogy állítsa le magát, mert birtokló típus vagyok.

Ha meg a párom reagálna is ezekre, akkor tutira kiborulnék. :D

De így annyira nem izgat a dolog. Néha van bennem egy kis féltékenység, de tudom kezelni, nem is kötöm a párom orrára, ekkora békát még le tudok nyelni.

(És ezzel kiérdemlem azt a bizalmat, hogy ő pl simán elmeséli, hogy hírüket keltették más kollégák, tudjak róla.)

2016. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Idegesítene attól függetlenül, hogy bízom a páromban... olyan szinten, mint amikor egy légy nem akar elmenni és zümmög össze-vissza. Én ezt nem találom viccesnek. Nem amiatt lennék ideges, hogy a párom megcsal vagy nem, de a másikban lehetne annyi, hogy olyan emberrel nem viccelődik ilyen dolgokról, akiről tudja, hogy van párja, főleg ha jelen is van. Még ha tényleg nem is akar semmit a viccelődő fél. Mármint az előbbieket arra értem, ha ez rendszeres. Egy félresikerült poén miatt nem lennék kiakadva :D.
2017. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!