Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Van egy csávó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Van egy csávó akit barátnőm mutatott be egymásnak kb.5 hete. Azóta szinte minden hétvégén találkoztunk, és ennyi nem keres máskor, amikor viszont találkozunk hétvégén akkor meg félreérthető.

Figyelt kérdés
Mert nagyon nyomul órákig csókolozunk.ha Ha csak a buliba kellek akkor miért én? Nem vagyok egy nagyszám csaj, meg ahogy észrevettem imádja a szemeimet ami fura mert mások más testrészre összpontósítanak.jah amugy én 20 éves vagyok ö meg 27 szóval nem hiszem hogy éretlen
2010. ápr. 2. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem tőle kéne megkérdened.
2010. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez jó!! Kösz a tippet!Írtam smst de semmi válasz! Vagy akkor ez a válasz?
2010. ápr. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!