Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmihez nincs kedvem a barátom nélkül. Mit tehetnék, hogy normális életet folytassak nélküle is? Tudom, hülye kérdés, de tényleg zavar.

Figyelt kérdés
Ha nem vele vagyok, élből depressziós állapotba esek, minden nehezemre esik, és csak arra gondolok, mikor találkozunk újra. Ha mellette vagyok, a szokásos dolgaimat képes vagyok végezni, mert tudom, hogy közel van. A szellemi tevékenység nehezemre esik nélküle, a szobámból állandóan kijárok, igénylem, hogy a családtagjaimmal legyek, pedig eléggé elzárkózott vagyok ilyen téren. Így a teljesítményem nem maximális, ami szintén zavar.
2010. ápr. 6. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Kor? Mert ha már pl 20 múltál összeköltözhetnél vele :)
2010. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így érzek,ahogy te.

Amikor nála vagyok,és ott vagyok vele napokat (úgy,hogy közben haza sem jövök) nyugodt vagyok,minden rendben van.


De amikor már tudom,hogy haza KELL jönnöm,tiszta ideg leszek,nincs kedvem itthon lenni,feszültté válok.

Sírhatnákom van,ha arra gondolok,hogy holnap suli és egyszerűen úgy érzem,ha nincs mellettem a barátom,akkor minden erőm elszáll.


Ő az első nekem,és talán túlzottan is szeretem.Még nem múlt el a rózsaszín felhő :-)


Most fogok érettségizni,és sokkal könnyebb akkor tanulni,ha nála vagyok.

Itthon meg csak az órát nézem és parázom,hogy megint semmit nem haladok és mikor találkozhatom már vele.


Szerintem csak túlságosan oda vagyunk értük :-DD


18/L

2010. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!