Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről?! (normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?! (normális kérdés)

Figyelt kérdés

szóval 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm.. nem rajtam múlott igazából, mivel jártam bulizni, inni, nyaralni és nagyon sok lányt próbáltam már felszedni, de eddig mindenki elutasított, még olyanok is, akikkel a büdös életbe nem járnék, de azért megdugnám... szóval lényeg, hogy sok tanácsot adtak már, de sose segített semmi.. pénz kellene a nőknek? na ezt kétlem... luxushotelekbe nyaralok a családommal... több pénzt költök néha, mint mások átlag fizetése.. és mindig csak barátnak kellek...

Kijelenthetem, hogy a pénz boldogít... DE! nem pótolja az olyan dolgokat, amit pénzel nem lehet megvenni.. ha magam köré nézek és megszámolom, hány olyan dolog van, ami boldogít és nem pénzbe kerül... sajnos azt kell, hogy mondjam semmi..

A mai lányok nem a pénzre mennek... arra is, de nem arra.. ma már egy lány 3másodperc alatt el tudja dönteni, hogy egy sráccal lefog e feküdni vagy éppen, hogy járna e vele.. az a lényeg, hogy jól nézz ki... én kiskorom óta túlsúlyos vagyok és hiába mondhatom, hogy rengetegen ismernek és stb, de nagyon régóta nem vagyok boldog... ápolt vagyok.. szerintem vicces is.. és megtennék bármit egy lányért... de mégse jön össze... mások olyan dolgok miatt panaszkodnak, amiken én csak röhögni tudok, bezzeg én 20 éve alatt nem tudtam senkit se találni, aki legalább megpróbálná velem :)

Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 4. 17:17
1 2 3
 1/25 Big Boss ***** válasza:
56%
Csúnya vagy, lehet akár mennyi pénzed, ha szar veled megjelenni, őket ez érdekli, h fullos pasijuk legyen, tehát csúnya vagy legyél meleg ink.
2011. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok és ha valakit találok akkor ő csak a pénz miatt van velem,hogy eltartsam. 15-év alatt 7-millióba került nekem.35F
2011. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
érdekes dolog ez... nagyon sok 10ből 10es nő megfordul körülöttem, de akikhez közelebb is kerülök, azokból eddig mindegyik a pénzemre ment... meleg inkább nem lennék:D köszi
2011. aug. 4. 17:26
 4/25 Big Boss ***** válasza:
39%
Ink ha ennyi pénzetek van, akk vegyetek szűz kur*át vannak eladók biztosan valahol és azt egyszer megveszed 2-3millióért és akk 60 évig nem kell másik, így olcsóbb :]
2011. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Big Boss ***** válasza:
39%
ott a megoldás a saját tulajdonod nem hagy el xdxd
2011. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

És miért nem próbálsz meg lefogyni?

Azt írod, túlsúlyos vagy, még nem is átlagosan duci. Hanem túlsúlyos. Szerinted az mennyire egészséges?

2011. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
kurv**ni nem fogok! de amúgy meg, én sose úgy voltam vele, hogy nekem szex kell.. tehát én mindig is barátnőt akartam, de még ez se jön össze :) ilyenkor jön az, hogy egyedül vagyok.. meg nem kellek senkinek, de ez van... :D már csak röhögni tudok magamon :)
2011. aug. 4. 17:31
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy próbálj leadni pár kilót! Persze lehet mondani, hogy mi lányok milyen finnyásak vagyunk, de egyáltalán nem vagyunk finnyásabbak, mint a pasik. A legtöbb lánynak nem jönnek be a túlsúlyos fiúk, ha fejre állunk se tudunk mit tenni ez ellen. Aki azt mondja nem számít a külső, gondolkodjon el kicsit. Szóval soha meg sem fordult a fejemben, hogy lenézzek valakit a súlya miatt, sok fiú barátom van, akik túlsúlyosak, egytől egyig jófejek. a legjobb fiú barátom is túlsúlyos, de sajnos ők sem tudnak szerezni barátnőt maguknak...Ha leadnál tényleg csak pár kilót az önbizalmad is a helyére kerülne, ezáltal a kisugárzásod is jobb lenne és egyszercsak észreveszed majd, hogy nem utasítanak vissza. 20 évig nem vált be semmi más, ha nem megy egyedül, kérd orvos segítségét!
2011. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

próbáltam már többször.. és most is tervbe van... de mondani hidd el, hogy könnyebb, mint megtenni... voltak kisebb nagyobb eredmények is, de semmi komoly sajnos... más problémám is van az életbe, ami jelenleg fontosabb ennél


de amugy meg mindig elgondolkozok rajta, hogy pl ha lefogynék, akkor tuti, hogy olyan nőknek esélye se lenne, akinél már előbb próbálkoztam..


de ennyi erővel belekezdhetnek, hogy magamért kell szeretnie stb., de mi értelme lenne?!

2011. aug. 4. 17:35
 10/25 anonim ***** válasza:
Nos,én lány vagyok és szerintem én tudom neked ebben a kérdésben a legjobb választ adni.A lányok legalább is a többsége nyilván a jó megjelenésre/pénzre/eltartásra és saját biztonságuk megalapozására mennek.DE!! Nem hiszem el,hogy egy olyan nincs a környezetedben aki a belső értékeidet nézné,azt hogy te ki vagy valójában.Ez a rohadt nagy baj a mai világban (bocs,de már így kell írnom) hogy az értékrendek teljesen megváltoztak.Itt nem számít már semmi,csak mindenki előrébb jusson valakinek a hátán,ha kell a te hátadon.De hidd el nekem: van az a pénz az az ész és az a belső érték,ami megszépít egy férfit,függetlenül a kinézetétől.Nem jó helyen keresgélsz,akadnak még olyan lányok akiket nem érdekel a bankszámlád
2011. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!