Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok kérdés van "Léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kérdés van "Léteznek normális lányok, akik nem isznak, nem cigiznek, nem fekszenek össze mindenkivel, okosak, szépek, inteligensek, facérok? " Milyen fiúk írják ki ezeket?

Figyelt kérdés
Ők is ilyenek, ők másmilyenek, vagy hogy van ez? Komolyan érdekel, nem akarok senkit se bántani.
2011. aug. 16. 11:48
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Szerintem a férfiak 60% ilyen nőt akar maga mellé . Az más kérdés hogy ha elmegy bulizni akkor milyen nőre vágyik .
2011. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiírtam már, és normális fiúnak tartom magam. Hasonló a hasonlót keresi. :)


29/F

2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Jó, de engem az érdekel, hogy ha ő maga elmegy bulizni, ahol beiszik mint az albán szamár, miért várja el a barátnőjétől, hogy ne igyon?

Vagy az ilyen fiúk nem isznak?

2011. aug. 16. 11:55
 4/28 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 29 éves nő, de a szépség relatív.
2011. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
a 11:51-re ment a komment. 11:53, na, valahogy így értem.
2011. aug. 16. 11:56
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
vannak ilyen lányok igen, de szerintem a 70%uk nem a toplista élén áll önbizalmilag és szépségileg. pedig, szerintem nagyon sokakat megfognának a tulajdonságaikkal, bármilyen is a külsejük.
2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Wwáá, nem az a kérdés, hogy van-e ilyen, hanem hogy kik írják ki az ilyeneket?
2011. aug. 16. 11:57
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Sztem a csúnya fiúk írják ki, mert a jóképűek tudnak ilyet szerezni.
2011. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, aki ilyen lányt keres. Ritkán bulizok, de nem is nézek ki jól, és nincs 50-es karom, ezért nem is fog összejönni soha.
2011. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyanok, akik szintén ilyenek és hasonló párt keresnek. Én se szeretem az olyan fiúkat akik buliznak berúgnak minden csajt akit lehet megdöntenek de ha én el megyek bulizni úgy hogy nem is iszok meg nem pasizok egyből vádolgat. Olyan ember keressen ilyen párt és merjen ilyen elvárásokat felállítani aki szintén ilyen értékrendeket képvisel.
2011. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!