Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a barátom pszichopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a barátom pszichopata?

Figyelt kérdés
Egy évekig tartó kapcsolat lezárása után ismertem meg a mostani barátomat.Még csak 1 hónapja vagyunk együtt és annak ellenére hogy beleszerettem,érzem hogy valami nem stimmel.26 éves,mind lelkileg,mind fizikailag intenzíven éli az életét.Nálam ez annyit tesz,hogy már nem először mászott bele a telefonomba,közölve azt,hogyha talál valamit a mentő fog elvinni...Ha együtt vagyunk sokszor szerzek sérülést:kék-zöld folt,múltkor felrepedt a szám.Nem ver meg,csak folyton harap...Mindig leállítom,egy darabig oké is,aztán kezdődik minden elölről.Arról nem beszélve h minden egyes alkalommal hátulról akarja,ami nálam kizárt,fúj...Úgy érzem csak egy rossz,elborult pillanatot kellene elkapjak és vagy agyonverne vagy megerőszakolna vagy nem tudom...Most ezt így leírva már tudom a kérdésemre a választ,de tőletek is várok tanácsot.Felszívódnátok még nem késő?
2016. júl. 18. 15:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mi lesz veled így?
2016. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Noren1989 ***** válasza:
88%

Muhaha, azt se tudod, h mit szeretsz benne....lásd be, el kéne kezdeni használni az agyadat is végre. Belegondolni, hogy bántani fog, de hol a határ....ha van határ.


Bocsánatot kérek a #3as válaszomért, de érthetetlen számomra ez a viselkedés.

2016. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Mentő,temető.Na neeeeem azért azt nem. :) Egyértelmű mit kell tenni,csak tudni akartam ti hogyan látjátok külső szemmel,én senkivel nem tudom megbeszélni a dolgaimat.
2016. júl. 18. 16:06
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ha a párom belemászna a telefonomba, és kutakodna, elkezdeném összepakolni a cuccait egy bőröndbe. Ha fájdalmat okozna fizikailag szándékosan, akkor szintén. Nem tudom, minek vagy vele. Ne őt szeresd, hanem saját magadat!
2016. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szerelem, maximum ragaszkodás a részedről, mert már megszoktad, hogy jelen van az életedben. Ha nem is tudod mit szeretsz benne akkor elég érdekes ez a kapcsolat. Szerintem menekülj amíg teheted.
2016. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Az.
2016. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

A telefonos fenyegetés után egyértelmű, hogy nem maradnék vele.

Mielőtt kárt tesz benned inkább lépj, itt szerintem az a megoldás sem létezik amit a nők alkalmaznak sokszor... a maradj addig vele mielőtt találsz valaki mást...

2016. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Kedves Noren1989.Nem szeretek itt vitatkozni,de ha valaki látatlanba agyatlan hülyének mondja a másikat akkor inkább ne szóljon a témához.Ezzel magadat minősíted. Mert 2 válaszodból megmondom frusztrált és önző vagy. Nem bántásból írom ne haragudj meg érte,de sose értettem hogy ha valaki segítséget kér miért kell rögtön támadni...
2016. júl. 18. 16:13
 19/27 A kérdező kommentje:
Itt félreértettétek mert megszokás nem lehet....Nem a 7 éves kapcsolatomban vannak ezek a problémák hanem a friss,kb 1 hónaposnál:)
2016. júl. 18. 16:15
 20/27 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem társfüggő vagy. Így zusammen ezt szűrtem le. Vagy rossz szülői minták, vagy rossz környezet hatása, vagy a kettő együtt, de valami veled sem kóser, hogy tudat alatt ilyen semmilyen vagy akadályozó kapcsolatokat hozol össze. A srác egy nárcisztikus személyiség lehet, komoly agresszióval. Még most menekülj, aztán derítsd ki, mi a hézag veled is.
2016. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!