Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kulfoldom van a srac, akivel randizok es latom, h online van sokszor nekem meg azt mondta nem nagyon lesz net?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem igazan lesz net. Es tenyleg kb 2 mondatot irt eddig 3 nap alatt. De latom, h online van nem is keves idokozonkent. Most akkor mivan ? Aggodnon kellene?
2016. szept. 3. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#7 Nem akartam említeni, de pont a messenger az, amit többször láttam "tévedni". Elég megnézni az időt, vagy, hogy kaptál-e üzenetet, utána ha éppen jól működik minden, akkor kb. 2 percig azt jelzi, hogy "online" vagy. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg üzenetet, amit már elolvastak, válaszoltak, olvasatlannak jelez.

Tudod, ha az építészek úgy építenének, ahogy (mi) programozók programozunk, a világ tele lenne romokkal. És akkor még nem említettem a rengeteg kontárt.

Valóban segítenek a programok, de válóperes bizonyítékot, válóokot ne alapozz rá!

Aj új infóid alapján már én is arra tippelek, hogy szingli vagy, csak még nem tudsz róla.

2016. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De arra tudtok magyarázatot, hogy mégis mi közöm nekem ahhoz, hogy kitörölte? Tehát miért miattam törölte volna ki?
2016. szept. 4. 15:02
 13/17 omba ***** válasza:
Gondolom, hogy ne lásd, hogy aktív-e, és csak rád nincs ideje.
2016. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igy is látom, hogy mikor van online...

Szóval ez nem opció. Nameg, ha érdekli, hogy mit gondolok, akkor talán az pont az ellenkezője annak, amit mondasz. Mert ha nem érdekelném, akkor letojná, hogy mire következtetek abból, milyen gyakran van fent.

2016. szept. 4. 15:29
 15/17 fru_ ***** válasza:

Mikor jön haza? Akkor tisztázhatjátok.

Halottam én más sunyi pasiról is, aki nem szakított, hanem több lánnyal kavart.

Az azért tényleg furcsa, hogy kirándulás, városnézés közben nem pötyög, de a messengert meg törli :O

2016. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott is van egy barátnője, aki meg rólad nem tud.
2016. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudom, kikkel ment ki, kepeket is tesznek fel, nem az a "tobb vasat tart a tuzben"fajta... es nem is lenne ideje mas lanyokra annyit melozik, ha meg van ideje akkor velem talalkozik.
2016. szept. 4. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!