Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a reakció egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a reakció egy egyszerű poénra?

Figyelt kérdés

A pasimmal, akivel egészen friss a kapcsolat -tehát nem ismerem még igazán a reakcióit- online beszélgettünk tegnap este. Mivel nem volt túl beszédes, és nagyjából egyszavas válaszokat adott csak a kérdéseimre, azt merészeltem írni, hogy "nem szeret ma velem beszélgetni", és hozzátettem egy mosolyjelet, hogy poén.

Na erre én minden voltam, csak kedves lány nem, konkrétan lehordott a sárga földig, és megsértődött, hogy akkor ő most elmegy aludni inkább, mert én mennyire megbántottam ezzel. Hozzátette, hogy válogassam meg a szavaimat.

Szerintetek tényleg ekkora bűnt követtem el? Nem gondoltam, hogy ekkora mimóza, hogy minden szavamra figyelni kelljen. Túlzásnak érzem.


2016. nov. 21. 22:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is volt hasonló, ott a párom fél reggel a sértődöttet játszotta.

A franc hitte, hogy egy poénosnak szánt beszólást így mellre szív, aztán este megbeszéltük, és kiderült, hogy az előző párja az ilyen - oda-odaszúrós, vicceskedő - dolgokat halálosan komolyan gondolta, amivel folyamatosan bántotta őt.

Na, azóta kétszer meggondolom, hogy meddig merjek viccelődni vele, bár már lazul ez a fajta félelme. Igaz, néha nekem is mond olyasmit, amit ő viccnek szán, én meg magamra veszem.


Ezen fog kelleni leginkább dolgozni, mert a múltbéli sérelmek-fájdalmak kihatnak a mi kapcsolatunkra is.

2016. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.


#16:

Igazad van, alapvető kommunikáció nem megy, teljesen ledöbbentem én is. De már teljesen mindegy, repült a kismadár, és én az életben még egy ilyen alakkal nem szeretnék találkozni. Szerencse, hogy csak pár hete ismerem, és gyorsan kiderült minden, nem tettem bele szívemet-lelkemet, hogy aztán fájjon.

2016. nov. 22. 10:12
 23/28 anonim ***** válasza:
26%

Na, azért te is megéred a pénzed, ha csak ezért kivágod... ha az embernek rossz napja van, hajlamos bármit! magára venni.

A mi kapcsolatunk már lassan egy éves, szoktunk viccelődni, de épp három napja jegyzett meg a Kedves valamit, amin majdnem elsírtam magam. Már nem tudom, mi volt az, de akkor-ott nagyon fájt (mostohaanyám mondott mindig hasonlókat), pedig nem is gondolta komolyan, mert épp a nevetős "adok-kapok" ment.

2016. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#23:


Már ne haragudj, de ez az én döntésem, hogy mit kezdek egy olyen kapcsolattal, ahol már az elején sem lehet kedvesen poénkodni. Én nem szoktam hozzá az ilyesmihez, és ahogy említettem, már a legelején is volt hasonló, akkor úgy megsértődött, hogy letörölt facebook-ról, és letiltott. Aztán rá egy napra magyarázkodott, bocsánatot kért, és kérte, hogy vegyem vissza. Visszavettem.

De ennyi ízelítő bőven elég volt.

2016. nov. 22. 10:24
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért én a kérdezőnek adnék igazat még így srácként is. Ha tényleg rövid idő alatt többször is előfordult ilyen dolog, akkor mi lesz később?

Ha most én beszélnék egy lánnyal, aki nem csípi az ilyen szurkapiszka poénokat, de néha kicsúszik a számon, akkor nekem kellene mindig bocsánatért esedeznem? Egy kicsit kiábrándító lenne.

Nem egyszer mondtak már rám is poénból/nem poénból ilyen dolgokat mégsem sértődtem meg, bár ez nagyon emberfüggő. Habár én szeretek szemtelenkedni, pedig a koromat elnézve nem kellene, de na ... ilyen vagyok. :D

2016. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
# 24 Én is letöröltem egy lányt az ismerőseim közül, mert randi után egyszer csak eltűnt, üzenetre nem válaszolt, csak sokkal később, mire letöröltem, Ő komolytalannak gondolt,azért tűnt el, de visszavett, viszont azóta sem alkotunk egy párt, de vallom hogy akkor jó egy ismerkedés ha minden simán megy... ha már az elején (ismerkedés,kapcsolat) ilyen-olyan dolgok bejönnek...sértődés, akkor szerintem nem sok értelme van folytatni.
2016. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Nemrég írt, hogy szerinte az összes nő bolond fejben, és én mindig provokálom őt, mindig én kezdem a veszekedést. (Pár hetes kapcsolatról beszélünk.)

Nem válaszoltam, már nem érdekel az egész.

2016. nov. 22. 14:03
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
#27: Még jó, hogy időben kiderült, hogy agyhalott :)
2016. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!