Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min szoktatok veszekedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min szoktatok veszekedni a párotokkal? Mi az, amivel megtud bántani? Szerintetek ezek gyerekes dolgok? Fonto$

Figyelt kérdés

Mi pl olyanon kaptunk össze, hogy amikor regisztráltam instagramra,akkor észrevétlen bekövettem az egyik régebbi lányt, aki tetszett nekem. Ezen kiakadt, mert hogy minek követem be, ő mind lezárta ezeket a régi ügyeket mióta velem van.

Vagy pl mikor nagyon rossz passzban volt és nem tudtunk együtt lenni(mert többnyire csak hétvégén tudunk találkozni) abban a pár órában nem irtam neki semmi kedveset, biztatót. Pedig ő nagyon maga alatt és egyedül érezte magát, miért nem kedveskedtem valamivel mert ő is megteszi forditva.

Meg amikor úgy alakult, hogy csak egy napunk volt egymásra, délután felhivott az egyik haverom, hogy beülhetnénk valahova(persze a párommal együtt szoktunk menni) és akkor neki elment minden kedve, mert ő úgy gondolta, hogy mivel egy napunk van, azt egymásra szánjuk, én meg azt, hogy egy óra beleférhet.

Szóval ezeken szoktunk összekapni. A veszekedés erős szó rá, az csak akkor lesz belőle ha egyikünk sem enged. Legtöbbször úgy alakul ki ebből feszültség, hogy ő érzi ezeket, és látszik, hogy valami baja van, de szerencsére mindig elmondja és nem kell találgatnom. Erre én általában felhúzom magam, mert szerintem teljesen alaptalan dolgok, attól, hogy nem mondom hogy hiányzik, még érzem,vagy amiért elmentem volna a haverral attól még ugyanúgy szeretnék vele is lenni, csak ő azt szüri le hogy őt hanyagolom.


Szerintetek ezekre mi lenne a megfelelő megoldás, ki kell engedjen,változzon? Egyébként érzem, hogy szeret, imád, szinte mindent hozzám igazit. 25F, 23L


2017. jan. 20. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

"Mi pl olyanon kaptunk össze, hogy amikor regisztráltam instagramra,akkor észrevétlen bekövettem az egyik régebbi lányt, aki tetszett nekem. Ezen kiakadt, mert hogy minek követem be, ő mind lezárta ezeket a régi ügyeket mióta velem van. "

Ne haragudj, de ha nem írod végén oda a korotokat, akkor azt hittem volna, hogy 16 évesek vagytok. Most komolyan itt jártok, hogy az instás követéseken vesztek össze? Komoly.. 23/F

2017. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem értette, hogy miért vagyok rá még kiváncsi...
2017. jan. 20. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felsorolt esetekben mindenben a baratnodnek van igaza. Illetve ha tenyleg veletlenul kovetted be a lanyt es kikovetted a szeme elott, akkor oke, de nyilvan o nem tudhatta, hogy veletlen volt.

Szerintem tok jo, hogy te erzed, hogy imad, de te tokre nem erezteted vele ugyanezt. Tudod attol, hogy te erzed, o ezt nem tudja, neked kene ereztetned vele.

2017. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szoktam én is éreztetni, többször mondom milyen szép, meg hogy szeretem is, viszont nem mindig jut eszembe a napi teendők között, hogy irjam neki hogy hiányzik, szerinte meg egy percem lehetett volna, hogy ne érezze magát annyira egyedül a problémájával(most költözött albérletbe)

Az instás dolog úgy volt, hogy bekövettem mindenkit akit kidobott ajánlásként, majd mikor néztük akkor pont annak a csajnak a képét adta előre. S akkor mondta, hogy őt minek kellett...én mondtam hogy abban nincsen semmi, amiért ott van de láttam hogy rosszul érinti s mondtam jó, akkor kitörlöm aki zavarja. S megnyugodott, akkor el is felejtettük. Következő héten amig ő tanult én nézegettem a hireket rajta, s eszébe jutott, rákérdett, hogy kitöröltem-e. Én pedig el is felejtettem, mert számomra jelentéktelen az egész, ő meg hazugnak nevezett, mert hogy én azelőtt megigértem neki, hogy kifogom törölni és mégsem. De tényleg kiment a fejemből.

2017. jan. 20. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ên pàrom is bekővet nem egy csajt eleinte haragudtam érte de akkor nem biztam meg teljesen benne ma màr nem izgat engem is követ nem egy sràc de azoknak csajuk van csak sima ismerős !
2017. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát. nekem ez a hétvégenként találkozunk eleve nagyon gyerekes dolog, nem egy párkapcsolat.

Tiniként volt ilyen nekem, is, akkor semmiféle haver nem jött volna szóval, azon az egy napon, az fix.

2017. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az instagramos nekem se esne jól. azt most ő honnan tudja, hogy te véletlenül jelölted be, és hogy elfelejtetted kitörölni.

ő csak azt látja, hogy bejelöltél egy csajt aki tetszett, és a kérésére se törölted ki.

ha a barátokkal tudnál máskor is találkozni, de te pont azon a napon akarsz velük lógni, amikor a barátnőddel lehetnél, akkor jóhogy elhanyagoltnak érzi magát.

az hogy pár óráig nem írtál kicsit túlzás. de ha nem vagytok együtt egész héten, és te sose írsz neki, az nyilván rosszul esik neki.

szerintem ha tudod hogy ilyen apróságok zavarják, akkor változtass rajta. ezek azért nem olyan megerőltető dolgok. ha jobban érzi hogy te is szereted és imádod őt akkor kevésbé lesz érzékeny.

2017. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nálunk hasonló eset az lehet, hogy néha váltok pár mondatot egy fiúval aki régen tetszett, de ezt a srác nem tudja, mert nem mondtam neki soha, meg amikor szerelmes lettem a barátomba, akkor rájöttem hogy az az egész inkább csak tini rajongás volt. Ezt barátom is tudja, szóval ha a srác pont akkor ír amikor ott a barátom, akkor simán visszaírok a szeme előtt, mert egyáltalán nem zavarja. Neki meg megvan mindkét exének a telefonszáma, amikor rákérdeztem azt mondta, hogy van vagy 200 szám a telefonjában, abból 2-3-at hív. Veszekedni régóta nem veszekedtünk komolyan, de régen azért előfordult. Második esetben megtudom érteni a barátnőd, ha csak egy napotok van egymásra akkor ne szervezz mással programot.
2017. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes dolgok, mert konkrétsan leszrod öt. Nekem is kva rosszul esne, és elég hamar szakitanék is, miután
2017. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!