Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire igénytelen? Elnézést, szerintem hosszú lett, de ne nézzetek hisztisnek legyetek szívesek, csak jó volt kicsit kiönteni a lelkem és örülök, hogy nincs ennél nagyobb bajom

Figyelt kérdés

A barátomról lenne szó először is, aki nem szokott mindennap zuhanyozni, mert "nem csinált semmit" (ami megjegyzem nem igaz, hiszen dolgozik, egész nap talpon van). Ezen már túltettem magam nagyjából, mert főleg télen szokta ezt csinálni, mikor tény, hogy nem izzad úgy meg.

Viszont a múltkor... az a lényeg, hogy most külföldön dolgozik és így csak hétvégénte tudunk találkozni. Későn érkezett meg, ezért nem mondtam neki egy szóval se, meg aztán úgyis az lett volna, hogy cseszegetem, tehát hagytam, de képes volt lefeküdni az ágyba, úgy, hogy nem fürdött meg....mikor egy egész napon keresztül izzadott, aztán levezetett 300 km-t és nem ment el lezuhanyozni.. Na ezen még úgy ahogy túltettem magamat, de mikor másnap(!!!) se zuhanyozott meg, na az már nem kicsit esett rosszul, mikor tudja jól egyébként is, hogy akkor szeretek hozzábújni, ha tiszta. És mondom neki, hogy menjen már el letusolni erre csak sóhajtozik és forgatja a szemét.

Komolyan mondom egyszerűen nem tudom megérteni miért jó ez, hiába kérem szépen, akár már csúnyán.

Van rá lehetőség, hogy változik ez a későbbiekben? Egyébként vannak időszakok, amikor meg mindennap letusol, szóval nem tudom mitől függ nála.

Mellesleg szerintem a szüleinek ebben nem kis szerepe van, mert meglátásaim szerint ők hetente 1 nap fürdenek kizárólag...

(még mielőtt valaki ezzel jönne, jómódban élnek, szóval ez sem lehet kifogás)



2017. jan. 21. 18:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

10-es vagyok. Ja igen, ezen már én is gondolkodtam, hogy milyen lehet az ilyen emberek nemi élete. Vagy lehet nem is szeretik annyira csinálni..?

Talán eloszlatná a találgatásainkat, ha egy ilyen "szagos" válaszoló megosztaná velünk, hogy miért viszonyulnak így a tisztálkodáshoz, illetve hogy milyen hatása van ez a szexuális életükre...

2017. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Hehe, eggyüttérzek veled. :D

Ismerős! :D Csak nálunk fordítva van, a barátom az igényes, és én, a nő vagyok aki nem fürdik le, csak ha nagyon muszáj. :D

2017. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aki igénytelen,az is marad.A
2017. jan. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen exem, egyszerűen undorító, de ő nyáron is képes volt 3 naponta fürdeni /jobb esetben/ meg ugyan azt az alsó gatyát hordani 4-5 napig, de ő a szexet is elvárta volna de persze így nem volt semmi, de hát nem véletlen az exem... :D
2017. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos az lesz a következő lépés, hogy koszonosan jár otthon amikor te is jelen vagy, valószínűleg a nagy rendet se fogja kedvelni stb.
2017. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

Azon elgondolkoztatok már, hogy ugyan mi a p,csa olyan nagy feladat vagy megpróbáltatás van a >beállni a víz alá, szappan, megint víz, törölközés< 5-10 perces procedúrában? De komolyan, én ezt nem fogom fel. Mi ebben a nehéz, kényelmetlen, kellemetlen vagy időrabló, amiért nincs kedve hozzá az embernek? Egy kiló krumplit megpucolni vagy kiteregetni a mosást sz.rabb időtöltés, pedig az se egy gulág.


Az én ágyamba tuti nem fekszik be senki mosdatlanul. (Én azt se értem, ami csomó családban szokás, hogy reggel fürdenek. Felveszik a nap koszára a legtisztább dolgot, az alvós cuccot/pizsamát, vagy – akik meztelen alszanak, mint én – befekszenek mocskosan a lakás legtisztább helyére, a vetett ágyba.)


Egyébként én is döbbentem már le, jól szituált, nem bunkó páron, amikor náluk voltunk, volt, hogy két este se fürödtek. Mi elmentünk fürdeni, ők meg eltették magukat másnapra.


Mondjuk én higimániás vagyok, nálam aztán még tiszta ruhát se lehet leszedni a szárítóról előzetes kézmosás nélkül, vagy bármit is megfogni a lakásban kintről érkezve, nemhogy asztalhoz ülni.


42F

2017. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os! Én is így vagyok vele! Bár szerintem ez még nem higimánia, nekem legalábbis ez az alap.

Cipővel sem jöhetnek rá nálam a szőnyegre! Fú basszus, de pl. volt már nálunk olyan ismerős, akinek olyan lábszaga volt... hát totál kivoltam, hogy úgy mászkál a tiszta szőnyegen...!

De mondom, én már a szagokon ki sem akadok. Nálam mostanság, ami leginkább megbotránkoztat, hogy több olyan férfival is találkoztam (munka, nem randi!) kapcsán, akiknek hosszúra lenőtt a körme!!! Ezen kívül ez többségüknél együtt járt a kb. fél éve lenőtt frizurával és mosdatlansággal (+ valamilyen megfontolásból még dezodort, vagy parfümöt sem használtak). És nem lehet a pénzre fogni, mert elég tehetősek voltak, illetve tanultak is, jó pozícióban... Komolyan le vagyok döbbenve!

A másik meg mondom a nők, akiken egy kiló smink meg alapozó van, de azt nem venné észre, hogy a szakállával meg bajszával is kezdenie kéne valamit (ehelyett én próbálok meg nem szemezni velük...)

2017. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Olyan a fickó, mint az egyszeri legény a viccben, aki nagyon ritkán fürdött, mint a család többi férfi tagja, és nem is gondolta, hogy másképp is lehetne.


Azám, de nősülni készült, rászólt az anyja: fiam, ez nagy nap, menj el a városba a fürdőbe, jól tisztálkodj meg!

Jön vissza a legény este, kérdi az anyja, milyen volt a fürdőben.

- Hát anyám, nem gondoltam volna, hogy holnap ennyien nősülnek!

2017. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!