Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után vége. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, a barátom 18. Másfél évig együtt voltunk , aztán 1 nagyobb veszekedés után közösen kimondtuk hogy vége.Ő aznap elment bulizni és smárolt 1 közös isminkkel. Mindennap beszéltünk,többször is. Következő hét szombatján elmentem énis ugyanarra a buli helyre..végül megint összejöttünk, és sajnos lefeküdtem vele.Ez volt szombat, kedden kidobott hogy neki kell a szabadság és az hogy 1 másik városba járhat a haverokkal a nő barátjaikhoz akik köztudottan könnyű vérű nők.Utána ismét akart engem és szombaton összejöttünk megint.Kedden pedig azaz tegnap újra kidobott. És bevallotta hogy megsajnált, mert annyira szerettem hogy teljesen befordultam, idegileg roncs lettem.És nem tudom hogy álljak fel. Minden barátom, a szüleim mondták hogy ez lesz, de nem hittem. És mégis megint padlón vagyok..úgy érzem nincs kiút..kérlek segítsen valaki!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 23. 13:13
 1/6 anonim válasza:

jujj ez nagyon rossz :( :(


hát igen te nagyon szeretted azt a fiút de ha már egyszer ezt tette veled akk már gondolhattad volna h másodszor és harmadszor is megteszi :(

hát hidd el a szüleidre mindig hallgass ők csak a jót mondják és az általába ugy van :)

felejtsd el igaz nehéz lesz mert oda attad neki az egyik legdrágább kincsedet de próbáld meg és többet még szóba se álj vele szerintem mert ő nagyon kihasznált :(

2010. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Muszáj nemet mondani. Próbáld meg lefoglalni magad valamivel. Sajnos már nem te vagy neki az első, hanem a könnyű vérűek. Keres mást, és gondolj arra hogy előtted még az élet! ÜDV23F
2010. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

jujj ez nagyon rossz :( :(


hát igen te nagyon szeretted azt a fiút de ha már egyszer ezt tette veled akk már gondolhattad volna h másodszor és harmadszor is megteszi :(

hát hidd el a szüleidre mindig hallgass ők csak a jót mondják és az általába ugy van :)

felejtsd el igaz nehéz lesz mert oda attad neki az egyik legdrágább kincsedet de próbáld meg és többet még szóba se álj vele szerintem mert ő nagyon kihasznált :(

2010. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sok nő szivét össze fogja még törni, örülj, hogy a tiedet már soha többet nem fogja....

legközelebb ne fuss igy egy pasi után...

a szenvedésed még lehet eltart néhány hétig aztán vége lesz

hidd el....mint ahogy egy betegségből felépül az ember, az is idő..


legközelebb vigyázz, sokszor nem árt, ha pofára esünk, mert legközelebb már jobban vigyázunk magunkra és könnyebben átlátunk az embereken..


foglald le magad vmivel...én biztosra veszem, hogy ennél

csak rendesebb pasid lehet!!!


26 l

2010. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Torodj bele és lépj tovább. Felejtsd el a pasit. Most tudom, hogy nagyon fáj, egy darabig fájni is fog, de majd jon egy másik srác, akivel majd minden jó lesz. Engem is egy 4 éves kapcsolatbol dobott a párom SMS-sel. Nagyon szemét húzás volt így szakítani, de találkoztam egy másik fiúval, aki most már a férjem és az elso babánkat várjuk.

Ne szomorkodj, fel a fejjel!

2010. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Tényleg nagyon kedvesek vagytok! Azóta történtek fejlemények, gondoltam elmesélem..:)

Elmentem hétvégén a barátnőmmel bulizni,és ő az elején nem volt ott, ott volt 1 srác viszont aki régóta bejön nekem..és neki is kb 1 hónapja lett vége a több hónapos kapcsolatának,és csókolóztunk..többször.Végül a buli végén feljött a volt barátom.Mert tény és való hogy délután volt róla szó hogy feljön, mert (szombati nap volt a buli) vasárnap ott alszom nála, az volt megbeszélve. És elmondtam neki a szitut a sráccal, ő is ismeri, és onnantól kezdve hogy ezt megtettem a barátom teljesen megváltozott. Mintha összeroppant volna..tepert utánam..magába fordult stb, és igen igen tudom hogy nem fontoltam meg eléggé de újra összejöttem vele. És őszintén minden sokkal jobb mint még anno az első hetekben, annyira érzem hogy kellek neki. Feladta a lányokat érte, mindennap találkozunk, és a barátok és háttérbe szorultak, mert ők is ellenem beszélték őt. Mostmár nem megyünk egymás nélkül buliba sem.:) Remélem jól döntöttem. És köszönöm még 1x a válaszokat:)

2010. júl. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!