Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuzskah kérdése:

Beszéljek vele vagy inkább ne? Egyátalán tetszem neki? (bővebben)

Figyelt kérdés

Egy fiúba belezúgtam,csak nem tudom h beszéljek-e vele mert ő nem tett eddig semmit.pedig szerintem tudja hogy mit érzek iránta.a közelében voltam álltalában és ő meg fogdosott és az ölébe ültetett.egyesek azt mondják h neki nem tetszem de mások meg hogy szerinte igen..

nem tudom mit tegyek...


2010. jún. 28. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy néha az ölébe ültetett, még nem biztos, hogy járni is akar veled. Éppenséggel lehet, hogy tetszel neki. Más lányokkal is ezt csinálja? Mert ha igen, akkor ne várj tőle túl sokat párkapcsolat terén. Vannak olyan pasik, akik szeretik "csak úgy" fogdosni a lányokat, de nem akarnak tőlük semmit.
2010. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki.
2010. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kissé könnyen kaphatónak tart, amiért csak úgy beleülsz az ölébe. Jól elszórakozgat veled, aztán amikor hazamegy, már eszébe sem jutsz a következő találkozásig.
2010. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele,kérdezd meg hogy miért teszi ezt,hameg azt mondja h nem tetszel neki akkor még ha rosszul is esik fel a fejjel,mutasd azt h te igenis erős vagy és lesz arod,mert akkor azt fogja észrevenni hogy talán téged se nagyon érdekelt csak hüeségből kérdezted,és ha érez vlmt irántad és hazudott azt már észre fogod venni;)Játszd az ő játékát és minden kiderül.Hajrá!
2010. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!