Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, járnátok olyan középkorú introvertált nővel, aki nem elég modern?

Figyelt kérdés
pl. nincs közösségi oldala, butatelefonja van, nem nagyon ismeri a legujabb alkalmazásokat vagy média jelenségeket, trendeket. Néha azért netezik vagy olvas híreket. Hagyományos hobbijai vannak pl. kötni, és nem nagyon jár társaságba.Nem ismeri a legújabb szépségtrendeket, kozmetikai eljárásokat, csak simán tisztálkodik és normális kényelmes pamut ruhákat hord. Tehát nem jár ilyen szexis, de műszálas ruhákba, csak amolyan alapdarabokba. Egyszínű felső, farmer, lapostalpú, alapsmink. Néha kiöltözik, pl. színházba, de ott is szolidan. pl. fekete kicsit magasabb sarkú cipő, nadrág vagy szoknya plusz fehér blúz. Ragaszkodik egyfajta bevált kozmetikai márkákhoz és nem szeret vásárolni sem, kicsit minimalista, szóval nem tud csinizni állandóan, mert kevesebb gönce van, amit folyton variálhat. Nem szokott fotózni, max a gyerekeit nagy ritkán, hogy azért legyen pár kép róluk. Szóval olyan nyanyás egy kicsit a gondolkodása és életmódja és a többi nő közül is eléggé kilóg, ezért nem találja meg velük a hangot.

2020. júl. 21. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, egy konzervatívabb férfi ilyen nőt szeretne maga mellé. De esélye se lesz megtalálni téged ha otthon csücsülsz és ilyeneken elmélkedsz.
2020. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám nem passzolna, de biztos hogy valakinek teljesen jó.
2020. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
1 Ne ird ezt mert felrobban a kérdező:xDD Hiszen most is örjöng egy másik nő miatt, azt próbálta kifigurázni:DD
2020. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem örjöngök. Nyugodt vagyok.
2020. júl. 21. 14:45
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Én hobbim a tánc, ami azzal jár, hogy heti egyszer elmegyek társaságba táncolni. Introvertált lánnyal ez nem működne, otthon hagnyi meg nem akarnám.
2020. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De a nőt nem zavarja, ha nincsenek vele , van külön programja, örül ha lehet egyedül is. A probléma az lenne, ha hasonlítgatni kezdenéd a táncolós, bulizós nőkhöz és unalmasnak tartanád az otthonit mellettük.
2020. júl. 21. 14:56
 7/16 anonim ***** válasza:
4 Látom:D
2020. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

#6: de engem igen! Társat keresek, akivel együtt élhetjük meg ezt a táncos világot. Heti egy buli feldob, enregetizál, évi 3-4 táncos wellness hétvége meg még ennél is többet ad.

Nem szeretném, hogy a párom otthon üljön, amíg én másokkal szerzek élményeket. Tehát ha nem tud ebben társam lenni, akkor az életben sem.


Más hobbiknál (futás, biciklizés, úszás, stb.) ezt nem várom el, de a tánc társas esemény.


5-ös voltam.

2020. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as tegyél fel videót ahogy táncolsz :) Milyen zenére táncolsz? Pogo vagy bécsi keringő, vagy valami más? :)
2020. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen. Manapság ritka kincs lehet egy ilyen hölgy.
2020. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!