Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, járnátok olyan középkorú introvertált nővel, aki nem elég modern?

Figyelt kérdés
pl. nincs közösségi oldala, butatelefonja van, nem nagyon ismeri a legujabb alkalmazásokat vagy média jelenségeket, trendeket. Néha azért netezik vagy olvas híreket. Hagyományos hobbijai vannak pl. kötni, és nem nagyon jár társaságba.Nem ismeri a legújabb szépségtrendeket, kozmetikai eljárásokat, csak simán tisztálkodik és normális kényelmes pamut ruhákat hord. Tehát nem jár ilyen szexis, de műszálas ruhákba, csak amolyan alapdarabokba. Egyszínű felső, farmer, lapostalpú, alapsmink. Néha kiöltözik, pl. színházba, de ott is szolidan. pl. fekete kicsit magasabb sarkú cipő, nadrág vagy szoknya plusz fehér blúz. Ragaszkodik egyfajta bevált kozmetikai márkákhoz és nem szeret vásárolni sem, kicsit minimalista, szóval nem tud csinizni állandóan, mert kevesebb gönce van, amit folyton variálhat. Nem szokott fotózni, max a gyerekeit nagy ritkán, hogy azért legyen pár kép róluk. Szóval olyan nyanyás egy kicsit a gondolkodása és életmódja és a többi nő közül is eléggé kilóg, ezért nem találja meg velük a hangot.

2020. júl. 21. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Ritka kincs? Ne vicceljetek már, a középkorú nők nagy része ilyen és átnéztek rajtuk. Nem fogjátok megnézni a szép pofiját, ha sminkeletlen, egyszínű pamut pólóban van, farmerben és lapos cipőben. Amikor így öltöztem senki nem nézett meg, láthatatlan voltam. Ahogyan a többi ilyen nő is az. A mellettük baktató férjük a sminkelt cicákat nézni.

Amióta kicsit bedobom magam, már jobban megnéznek. Ez ilyen. Hiába itt az álszent duma, ez a külső unalmas. Mondjuk az említett hölgy tulajdonságait tekintve is az.

2020. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
11 Vannak csinos, testhezálló pamut felsők, és még csinosabb farmerek is, tény hogy néhanapján egy nyári vagy átmeneti egyberuha sem árt, amivel el lehet kicsit kápráztatni a férfit és feldobni a szürke hétköznapjait. (Lehet pamut is :)
2020. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Olvasd már el az egész leírást. Színházba is csak egy fekete nadrág, fehér blúz? Totál puritán stílus és nem szokott vonzó lenni. Ez a hölgy nem csini egyberuhákat hord, megnyugtatlak.
2020. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudom, igazából neki javasoltam.
2020. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Engem a gyerekEKKEL veszített el.
2020. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen. Igen.
2020. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!