Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tartsam fenn az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn az érdeklődését továbbra is?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hete írogatok egy sráccal, az elején elég sokat írtunk, gondolom mindenki így kezdi. Észrevettem hogy perceken vagy volt mikor másodperceken belül megnézte amit írtam neki és egyből vissza is írt. Csütörtök óta nem írunk sokat, napi szinten jár edzeni a csapatjával ami kifárasztja és emiatt mikor hazaér van hogy ledől 1-2 órára. Plusz ugye aznap volt szilveszter, ugye elment bulizni aztán gondolom a tegnapi napja elég szar lehetett 😅 akkor is volt edzése amin meglepődtem, de mondta hogy ez tradíció hogy az arénába mindenki másnaposan jön (amit egyszer amúgy megnéznék😂) szóval mondta hogy próbálta magát nem elhányni egész idő alatt. Szóval tegnap alig írtunk valamit, viszont most már úgy vagyok vele hogy egy telefonbeszélgetést megkísérelnék ha belemenne. De nem igazán tudom miről beszélgessek vele😶 szóval jó lenne pár ötlet, mert amúgy sokmindent már felületesen megbeszéltünk. Azt is írta hogy talán megéri korábban a szüleihez menni (fél órára laknak tőlem, ő viszont 3 órára) miattam... nem tudom hogy meddig tudom fenntartani az érdeklődését irántam, félek hogy lassan elveszti, ezért is a telefonálás, akkor nyitottabb is szoktam lenni.

2021. jan. 2. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

10#

Minden embernek számít a külső, neked mindegy kivel jönnél össze, csak nő legyen? Gond nélkül összejönnél 70 éves nővel, akár férfival, hiszen a külső nem számít?


Akivel jól érzed magad, ők a barátaid, akivel jól érzed magad és szexuális vonzalom is van, ő lesz a párod.

2021. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Hagyjuk már azt én kivel jönnék össze. De nekem nem a külső a lényeg. És a kort meg ne keverjük a külső témakörbe, mikor köze nincs a kettőnek egymáshoz!

Amúgy meg nem érdekel a külső, jobban érdekel mi van belül, milyen ember. De a nőket ez kicsit se izgatja már, hogy mi van belülről. Csak az, hogy mi van kívül. Nem tehetek arról, hogy nem vagyok helyes. Hogy nem vagyok szép. Még is büntetve vagyok az elcseszett magánnyal!!! Na ez nem fair.

2021. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

12#

Vonzalom kortól független, sarkított példát írtam, hogy lásd számít a külső, mindenkinek eltérő mértékben. Ha kortól eltekintünk, miért csak nőknél próbálkozol, ha a külső nem számít csak a belső? Egy férfinek nem lehetnek olyan belső tulajdonságai, amelyek jók? Szánalmas, ahogy a nőket általánosítod és képtelen vagy saját felelősséged felvállalni, minden hiba okának őket titulálod, mert miért nem akarnak téged?


Nézz körbe, számtalan férfit csúnyábbnak fogsz látni, mégis találsz olyat, akinek lesz barátnője. Átlagon aluli külső hátrány, de biztos lehetsz benne, hogy nem csak azért nincs barátnőd, és amíg csak a külsődre fogod, nem fogsz fejlődni ezeken a területeken!


Barátsághoz nem szükséges a jó külső, hány lány barátod van?


Remélem sikerült rávezetnem, hogy bőven vannak személyiségbeli problémáid is, amelyek a fő oka hogy nincs barátnőd.

2021. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

10es illetve 12es

A külső hiába mondod, biztos neked is számít valamennyit, ha nem is sokat, de azért te is elvárod gondolom hogy egy nő ápolt legyen. Általánosítani pedig nem kéne, mert ismerek nem egy olyan fiút/férfit akinek többet számít a külső mint a belső. Ez egy oda-vissza dolog.

Vannak viszont barátnőim akiknek nem a leghelyesebb párjai vannak, pedig ők igazán szépek, viszont a belső értékeikkel pótolhatatlanok. Ezen idegeskedni pedig nem segít semmit sem, inkább legyél magabiztos, az nálunk nagyon bejön hidd el.

2021. jan. 7. 16:28
 15/17 anonim ***** válasza:
9%

Igazából mindegy már. Az én életem tönkre tették a sikertelenségek és egy nagyon durva dolog, amivel megvádoltak az életbe és nem követtem el.. és ezért senki nem kért tőlem soha bocsánatot.

Hatalmas lelki törést okozott nálam. Maradjunk annyiba, hogy amivel vádoltak, ha igaz lenne, akkor börtönben ülnék, nem itthon.

2021. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

12:

Mindenkinek fontos a külső, hiába oké a belső, ha nincs meg a vonzalom.


Ha csak a belsőt nézed, és valóban nem számít nálad a külső, akkor elég gáz, hogy még nincs párod.

Sok nő illetve pasi azért van még egyedül, mert fel kategorizálja magát a 10-es skálán és "jobb " csajt vagy pasit akarnak, mint amilyenek ők valójában külsőleg. Soknak ezért nincs párja, de ha neked külsőre mindegy, hogy milyen, akkor sokkal nagyobb nálad a választék.

2021. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
39%

Mar 1 hete beszeltek? Wao! Es mar nemtudod h mivel fogd meg? Mar un? Anyaeg! Ne hazasodjatok ossze

Megsugom osszeszesett vkit maganak aki kozelebb lakik es atmegy kettyinteni ha kedve van

2021. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!