Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Biztonsági Őr Orvos csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonsági Őr Orvos csajjal működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Na Szevasztok! Hát az van, hogy fusiba melózgatok egy szolgáltatócégnél (nem mint vagyonőr) és sok fiatal dolgozó van, többnyire jó csajok. Én is fiatal vagyok, konkretan 25 éves. Megismkertem egy lányt, aki nagyon szimpatikus, azóta rágondolok. Azt hittem vaalmi kis bulizós p.csa, e kiderült, hogy nem az orvosin tanul :D Nemsokal doktor lesz. Az a nagy igazsag, hogy nekem egy szakmam van meg egy vagyonori tanfolyam és kész. Figyelj megélek, dea tanulás nalam nem nagyon jarja, szerintem időrablás. Na meg na a Playboy magazinból többet tanultam, mint bármelyik iskolai könyvből, amibe semmi érdekes nem volt. Kár, hogy a Playboy magazinra mar nem lehet előfizetni.. :/

Szóval értitek, Van egy audim, sportos kinézetem, amoylan fittness gyerek vagyok, jó humorom szerintem de igy sulis vegzettsegem egyaltalan nincsen. Igazábol én is értelmes vagyok, meg tudom miről beszél nagyjabol.


Szóval mar késo ha vki le akarna bezselni rola mar 2 randin is tul vagyunk hazavittem ugye behivott :D de azert na szerintetek működhet?


Amúgy a csajszi is jobb körülmények között lakik mint én, de ha összejönnénk ő jól keresne nekem mar nem kene 2. 3. munakhely :D Ezt az időt vele toltenem pl az ágyban ;)


Szerintetek működhet és lehet hosszú ideig tartó szerelem egy Biztonsági őr és egy orvos között?


(Sajnos nagyon sok válasz alatt vannak trollok, a kérdés komoly és ha nem tudsz értelmes, hasznos válaszoddal segíteni, akkor kérlek ne fárasszál! Köszi! Trollok kíméljenek!! )



#Randi, Orvos, Biztonsági őr, szerelem, csajszibarack, szeretem #sör, pálinka, audi,
2021. aug. 1. 00:28
1 2
 11/18 Lazy Lover ***** válasza:
Egy próbát meg ér meg még fiatal vagy bőven tanulhatsz még
2021. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tanultság a lényeg, ha nem mennyire fogékony az agyad, de attól mert orvos valaki nem biztos hogy olyan szakterülete is van amihez kiemelkedő felfogó képesség kell ha elkezdi magyarázni. Informatikus józska sem kezd el beszélni a programozás nyelvekről katinak mert kati lehet ügyvédnek tanult de a logikai készsége meg a 2 -est alig üti meg.. tehát nem feltétlen okoz problémát ha nyitott az ember és hajlandó a másiktól tanulni nem pedig le zavarni pár igen/nem/értem/az nem jó stb szöveggel, mert ha vevő vagy a tanulásra akkor beleláthatsz kicsit más munkájába és nem kell negyed annyit sem tudnod mint ő csak felszínesen .
2021. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen,mindenképp meg szeretném probalni bár meg csak a randizás fázisban vagyunk :D igyekszem tanulni és belelátni a dolgokba ;)


Köszönöm a valaszokat ;)

2021. aug. 1. 20:12
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

szar laza duma / latin orvosi nyelv



Tuti latinul kommunikálnak. :DD

2021. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
#pálinka :D :D :D
2021. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Már maga a stílusod borzasztó irritáló
2023. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Lazy Lover ***** válasza:
Na mi lett össze jöttetek?
2023. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!