Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan 40 körüli nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 40 körüli nő, aki ténylegesen is sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál, nemcsak ezt gondolja magáról? Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltok arra, ha egy nagyon fiatal, huszas évei elején, max közepén járó pasi erőteljes érdeklődést mutat irántatok? NEM azért, mert az idősebb korosztályhoz tartoztok, hanem pont annak ellenére? Remélem, érthető a kérdésem. Nem MILF-et meg pótmamát keres, hanem a fiatal kinézetetek miatt a saját korosztályának, vagy annál max 5 évvel idősebbnek vél titeket? Leráznátok az illetőt?

2021. szept. 10. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Engem már szólított le gimnazista srác, kicsit ciki, kicsit hízelgő, de alapvetően egy nagy nem! Van ismerős, aki 30as létére összejött egy 22 évessel, már jegyesek, nagyon nem bírom az ilyesmit. Cuki, ha azt hiszik egy súlycsoport vagyunk, de ha külsőre nem is látszik, belül azért érződik. Ha meg nem érződik, akkor az idősebb féllel baj van!
2021. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

En jeleznem neki hogy tévedett es felvilagositanam hogy en nem 20-as vagyok.


Amugy engem neztek mar 20 evesnek bar nem pasi csak az egyik holgy ismerosom. Csodalkoztam is rajta de ugyanakkor orultem is neki.

2021. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
De amugy tobbszor hittek fiatalabbnak. 2-es vagyok.
2021. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudok férfiként nézni rájuk.
2021. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

4-es


Nem ez volt a kerdes es nem is neked szol a kerdes.

2021. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Tízessel nézek ki fiatalabbnak mások szerint. Rendszerint tegeznek, volt, hogy gimis srác is az utcán tegeződve jött oda.

Komoly kapcsolatra nem tudnám elképzelni ezt a korosztályt. Hiába vagyok gondolkodásban is fiatalos, van huszonéves haverom is, de kapcsolatra azért nem.

2021. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
47 vagyok, nagyon max 30-nak szoktak gondolni férfiak és nők egyaránt. Nem szoktak leszólítani, főleg nem fiatal férfiak, úgy látom, valamiért tartanak tőlem, de ezt mondta már régebben is fiú ismerősöm, hogy megközelíthetetlennek tűnök. Volt már fiatalabb pasim, csalódtam benne, nagyon sokat kellene bizonyítaia, főleg egyfiatalabbnak ahhoz, hogy komolyanvegyem.
2021. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt csak ilyen van. XD
2021. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as ha számolsz akkor rajossz, hogy tévedsz, pláne magadat illetoen egy ilyen poszt utan. Szoval gondolom te nem 40-es no vagy.
2021. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

9.


Itt minden 40es nő sportos, diplomás és a dohányboltban elkérik a személyiét ez köztudott. :)

2021. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!