Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan 40 körüli nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 40 körüli nő, aki ténylegesen is sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál, nemcsak ezt gondolja magáról? Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltok arra, ha egy nagyon fiatal, huszas évei elején, max közepén járó pasi erőteljes érdeklődést mutat irántatok? NEM azért, mert az idősebb korosztályhoz tartoztok, hanem pont annak ellenére? Remélem, érthető a kérdésem. Nem MILF-et meg pótmamát keres, hanem a fiatal kinézetetek miatt a saját korosztályának, vagy annál max 5 évvel idősebbnek vél titeket? Leráznátok az illetőt?

2021. szept. 10. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
40 körülit írt, én harmincasként válaszoltam és igen, elkérik a személyim továbbá a gyerekem ovis és osztálytársai anyukái azt hiszik, a nővére vagyok, egy meg is kérdezte, hányadikos vagyok, pedig a póló farmer a legfiatalosabb ruhám. Tudom, járnak ide mindenfajta közegből, ilyenből is páran, nem csak kövérek meg alkeszek.
2021. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
10-es azert ne utald ennyire oket. Inkabb nez korul a sajat hazad tajan. 😏
2021. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

12.


LOL nem utálok én senkit, csak vicces. :)

2021. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

13-as mi vicces? Az hogy ennel a kerdesnel 40 koruli nok írnak?


Szerintem az irrealis hogy szerinted gyk-n csak 40 eves sportos nok leteznek es a pasik neveben is szerinted ok irnak, bar tudjuk hogy szarkasztikus megszolalas volt es azt is tudjuk hogy ezeket a 40-es noket egy elhizott dedimama kinezetu mamanak nezed oket valojaban.

2021. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem nézett saját korosztálynak 35 körüli férfi, ő 7 vagy 8 évvel volt fiatalabb. Nagyon vonzódtam hozzá, de lepleztem, mert szánalmas öregasszonynak éreztem magam ebben a felállásban.
2021. szept. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!