Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexet akar vagy tenylege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar vagy tenylegesen komoly baratnot es nem csak ámit a szovegekkel?

Figyelt kérdés
2 honapja ismerkedtunk meg fb-n. Vagyis ismertuk egymast latasbol regebbrol, mikor meg egy gimibe jartunk. Nagyon egymasra vagyunk kattanva szexualisan, de felek hogy az o reszerol csak ennyi. Olyanokat mondott mikor meg csak beszelgettunk, hogy a "kovetekzo baratnom valoszinuleg mar feleseg jelolt lesz" meg egyeb. Tegnap pedig megkerdezte hogy leszek-e a baratnoje , de meg nem valaszoltam. Minden percben beszelunk fb-n, mondja hogy mennyire imad, ha megyunk valahova kocsival puszilgatja mindig a kezem es a combomon pihen az egyik keze....es mivel azt mondtam hogy varni akarok a szexel elvileg o tiszteletben tartja, de latja rajtam hogy alig tudok magamon uralkodni es folyamatosan rammaszik ennek ellenere ugy kell leállitanom es rengeteget beszelunk a szexrol. Szeretnem komolyra forditani koztunk a dolgot, de nemtudom hogy nala ez mi. Beszelt mar rolam a baratainak, meg folyton mondja hogy majd beakar nekik is mutatni. De tenyleg nemtudom ...annyira rammaszik allabdoan hogy majdnem hogy szexben kotunk ki... nagyon megkedveltem.. fogalmam sincs mi van. L/20 F/24
2017. aug. 23. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is egyfolytában meg akartam dugni a barátnőmet... Nem tudom neked mi a rossz ebben. A jó szex legalább olyan fontos egy kapcsolatban, mint az összes többi egyéb dolog.
2017. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tizenhármas ***** válasza:

Ha tiszteletben tartaná a kérésedet, nem mászna rád állandóan.

Bár nem tudom ez mennyiben rossz dolog, ha te is akarod.

Leszögezném, hogy vannak elveim- mindazonáltal mi a legrosszabb, ami történhet? Te akarod, ő is, és ha már együtt vagytok, akkor egy pár vagytok, akiknek nincs mit szégyellniük, szerintem.

Alapesetben figyelmeztetnélek, hogy később majd megbánod. De nem teszel tönkre semmilyen kapcsolatot, nem bántasz meg senkit és te nyilván nem egy könnyű kalandra mész. Innentől kezdve ha akarod, az egyetlen dolog amit veszíthetsz az egy illúzió erről a férfiról, hogy mi lesz utána.

2017. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi mást akar még, de szexet az biztos...
2017. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szeretnék vele lefeküdni, de az elozo kapcsolatomban is megjartam mert hamar mentem bele a szexbe.
2017. aug. 23. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne menj hamar bele. Ez egy női jó tanács fogadd meg ;)

Nyilván aaddig amíg bele nem mész a csillagokat is lehozná az égről. Szerintem akkor menj bele ha megismerted őt és bízol benne annnyira, hogy ez a kérdés még csak fel sem merül.

2017. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!