Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mennyire kiábrándító, ha egy férfi depressziós? (ha terápiára jár és szeretne kilábalni belőle)

Figyelt kérdés
Elsősorban motivációhiányban szenvedek, nehéz felkelteni az érdeklődésemet, enervált vagyok, indokolatlanul rosszkedvű és fáradt, pedig okom nem feltétlen lenne rá, jólétben élek, sokat utazgatok stb. Az emberi kapcsolataimmal se volt gond,de az utóbbi években viszont a hangulati ingadozásaimból kifolyólag eléggé perifériára szorultam, néhány kivételtől eltekintve az egykori barátaim elfordultak tőlem. Beláttam, hogy ebből magamtól nem tudok kijutni, ezért elkezdtem terápiára járni, még van mit csiszolni a hangulatomon, de alakul, addig nem tervezek komoly kapcsolatot,amíg nem jutok el legalább egy kicsit jobb állapotba. Viszont érdekelne, hogy ez mennyire zavaró, ha egy férfi ilyesmivel küzd.

2021. dec. 5. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván nem ilyen állapotban kell ismerkedni.
2021. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
A kihívás hiányzik az életedből meg a kemény munka. Menj el egy hónapra vm kemény férfias munkát csinálni.
2021. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha látnám hogy tényleg akarja a változást, akkor nem zavarna. De ha azt érezném hogy csak sajnálja magát és nem is törekszik arra hogy a dolgok másképp alakuljanak, akkor én sem tudnék a kapcsolatunkba több időt és energiát fektetni.
2021. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Az jó dolog, hogy elkezdtél terápiára járni. Szerintem ha a terapeuta segítségével visszazökkensz a "normális kerékvágásba", akkor nem lesz probléma a nőkkel. Azt viszont meg kell vizsgálni (amit terápián biztos megtesznek), hogy te alapból ilyen alkat vagy, esetleg csak valamilyen esemény váltotta ki belőled a depressziót! Aki egész életében ezzel küzd, annak folyamatosan járnia kell terápiára, hogy egy normális párkapcsolatot ki tudjon alakítani. Ha csak egy ideje áll fenn ez az állapot, akkor jó esetben segíteni fog a terápia rajta.

Az meg hogy motivációhiányban szenvedsz, azért van, mert nem került még a látóteredbe olyan ember, aki igazán felkeltette volna az érdeklődésedet. Ha majd esetleg megismersz egy ilyen embert egyből visszajön a motivációd! :)

2021. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna, ha amúgy passzolunk egymáshoz és megvan a vonzalom.

Senki nem tökéletes, és a legtöbb embernek vannak mentális problémái, enyhébb vagy durvább.

2021. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már mentális betegségben szenvedő barátom. (Én is az vagyok.)

Ő mondjuk nem akarta kezeltetni magát, utálta a pszichológusokat, pszichiátereket, így csak tűrtem a random hangulatimgadozásait, hogy soha nem volt semmihez kedve, hogy mindig ok nélkül vált bunkóvá és szinte soha nem akart szexelni, és ha igen, akkor is csak az ő élvezete érdekelte. Azt mondtam soha többet ilyen embert, de ha valaki hajlandó megoldásokat keresni a problémájára és nem csak ül a langyos fosban évekig, hogy a környezetében lévőkön töltsön ki mindent, akkor azt mondom, hogy ez nem lenne akadály, és támogatnám mindenben!

Fentebb írtam, hogy nekem is vannak mentális problémáim, amikkel minden nap kűzdök, és arra törekszek, hogy megszabaduljak tőlük. Ezáltal tudom, hogy milyen rossz, és kegyetlen dolog az, ha valaki csak ezért fordul el tőled. Én nem akarok ilyenné válni. Emiatt nem szabad senkinek sem kevesebb esélyt adni.

2021. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem az. Egy támogató partner biztosan tudna szeretni, ha Te is szeretnél meggyógyulni.


Depressziósként át is tudom érezni. Nekem is van elég sok nehéz pillanatom. Ami engem zavarni szokott inkább, bármilyen is legyen az illető, ha az exeiről sztorizgat.

2022. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!