Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnètek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnètek egy olyan fèrfival akinek màr van gyereke?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy fèrfival (3 èv a korkülönbsèg). Nagyon bejön nekem. Fèl ève ismerem. Van neki egy 15 èves lànya, akit egyedül nevel. Nemrèg bemutatta nekem. Ő is egy kedves aranyos, ès jónevelt làny. Ès màr lassan màr mondható, hogy jàrunk. Csak a gyerektől fèlek egy kocsit. Persze szeretnèk egy gyereket, ès a vèlemènyem most, hogy szivesen belevàgnèk. Esetleg tanàcsot tudnàtok adni? Sokat hallottam, hogy a nevelőanyàt utàljàk, ès ettől fèlek....
2022. jan. 4. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes vagy, akkor nem fog utálni. Meg egy ennyi idősnek már nem leszel az anyja, inkabb az apja barátnőjeként fog számon tartani.
2022. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

15 éves a lány így simán.

Egy pici vagy pár éves gyereket nem annyira tudnék tolerálni.

Nekem nincs saját gyerekem.

2022. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem is van, így simán. De ha nem lenne, akkor se lenne akadály ha szeretjük egymást. Ráadásul a 15 éves az már nagy, azzal már nincs annyi gond. Akkor van baj, ha nem fogad el, de ahogy írod, ezzel nincs baj.
2022. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Valszeg nem apu elso bnője vagy es tudja kezelni a lány a helyzetet.
2022. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2022. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nálam kizáró ok. Még barátot is sokat vesztettem el emiatt, úgy érzem, kapcsolattal próbálkozni ezek után abszolút fölösleges.
2022. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy valami megnyugtatót mondjak, én jobban kedvelem nevelőapám, mint az igazit. Őt tartom igazi apámnak, mert ő viselkedik úgy.
2022. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha eddig minden rendben, semmi okod nincs szakítani. Ki kell próbálni. Ellenkező esetben évekig fogsz kattogni, hogy mi lett volna, ha.
2022. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen úgy kell hozáállni a kapcsolatotokhoz, hogy meglegyen a jóviszony a gyerekkel is. Én is ezt tartottam szem előtt mikor összejöttem a párommal. Neki 3 lánya van, abból kettő még otthon lakott, és tényleg jó volt úgy odamenni, hogy szívesen fogadtak ők is. Ha mentünk valahova, akkor gyakran jöttek ők is, vagy nálam grilleztünk, esetleg sütöttem pizzát.
2022. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Soha...nincs az az isten, hogy meg egy emberhez alkalmazkodjak
2022. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!