Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg a férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a férfinak, akivel ismerkedek, hogy már nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Most kaptam a "hírt", a nőgyógyászomtól, hogy a petefészkeim teljesen kiürültek, nem is fogok már menstruálni, hiába, hogy csak 40 éves vagyok. Ehhez mit szól egy férfi, akinek tetszem? Elriad? Nagyon félek, hogy öregnek fog tartani :( Pedig fiatalos vagyok, sportolok, 30 körülinek nézek ki, de mégis..

2022. szept. 29. 18:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Értelek utolsó, de ez egy elég fontos infó, sokáig titkolni nem lehet. És előbb utóbb úgyis feltűnne neki, hogy sose jön meg és hogy nem is beszélek róla. Ez fura lenne. Ha nem is most, de a közeljövőben el kell mondanom neki, ha együtt maradunk.
2022. szept. 30. 20:57
 22/23 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként Kati53-nak is igaza van. Egyáltalán, mi az a diagnózis hogy "a petefészkek kiürültek"?
2022. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Kedves 20-as, én is ebben reménykedem, de legyünk őszinték! Két és fél hónapja nem jön meg és az elmúlt két-három évben már össze-vissza voltak a ciklusaim. Július óta még progeszteron tablettával se jött meg, olyan vékony a méh nyálkahártyám :( a doki azt mondta, hogy az egyik petefészkem már zsugorodik, ami azért is lehet, mert üres. Nem is látott benne petesejtet, a másikban pedig egy bevérzett tüszőt látott.
2022. szept. 30. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!