Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg léteznek olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan nők, akik SAJÁT elhatározásból nem szexelnek szingliként? Akár éveken át?

Figyelt kérdés

1. Azzal tisztában vagyok, hogy aki alapból nem szexuális beállítottságú és kapcsolatban sem igényli, az valószínűleg ha nincs közvetlen a közelében férfi, akkor még könnyebben megy neki a dolog. De ez hamar kiderülhet, ha más nem, akkor az exeket végig lehet kérdezni, hogy a legaktívabb időszakban mennyi volt a tényleges együttlét (már ha vagytok olyan viszonyban az exükkel).


2. Azzal is (bármennyire szeretik a nők még egy ANONIM oldalon is tagadni), hogy elég sok nő képes kettős módon működni. Vagyis - szélsőséges példával élve - még a legnagyobb ribinek tartott lány, aki már tizenévesen több férfit szopott le a kocsma mögött szüzen meg Tinderen hetente jött össze random idegenekkel mondjuk 30 fölött apajelöltet keresne a leendő gyerekének és heteken, esetenként hónapokon át is el tudja játszani a halvérűt. (nem nehéz, mivel a vonzalom a legkisebb szempont ebben az esetben, ha egy Ryan Gosling (tetszőleges férfi behelyettesíthető) lenne előtte, jobban elvesztené a fejét, mint egy átlagos pasinál, akitől már az átlag nő is úgy megcsömörlött, mint a menzás kajától, annyi legyeskedett és legyeskedik is körülötte és a fő szempont, hogy apajelöltnek megfogja magának.


Igazából az érdekelne, hogy tényleg létezik ez az "aktív életet élnek és időm se lenne rá" dolog SAJÁT elhatározásból, vagy csak olyan nagyon extrém-marginálisan ritka esetekben, mint mikor például egy férfi azt mondja, hogy azért nincs autója (és jogsija sem vagy az is csak szülői ráhatásra, de rutinja nincs), mert környezetvédelem és visszaböfögi az összes sötétzöld felsorolást az autó ellen a nehézkes parkolástól a közlekedési lámpákon át a fenntartási költségekig (ez utóbbinál külön kihangsúlyozva, hogy inkább adakozza el a bébifókák megmentésére, mert itt elvekről van szó, nem mocskos anyagiakról). Ugyanez diplomával és a tudás hasznosságának kihangsúlyozásával szintén megfeleltethető. Vagy mikor az alapból kopaszodó férfi magyarázza, hogy ő szeret kopasz lenni és ha lenne haja is kopasz lenne.


Tehát röviden és összefoglalva: a savanyú a szőlő effektus.


Kiegészíteném annyival, hogy nem feltétlenül az van bennem, hogy tuti minden ilyen nő viszi fel magához az első sármos mosolyú adoniszt, akivel összetalálkozik kutyasétáltatás közben, aztán mélyen hallgat róla még a barinők előtt is (nehogy összeveszés után ő legyen a legnagyobb ellenség), lehet az is, hogy a konzervatív szülői neveltetés olyan gátakat rakott bele (pszichológiailag érzelmi terror), hogy bűnösnek érezné magát, ha idegennel szexelne, de valójában azért temetkezik munkába, karrierbe és ennyi tevékenységbe, mert ha egyszer egyedül lenne egy üres szobában mondjuk egy napon át, megőrülne és összeomlana. A saját gondolatai, vágyai elől menekül és meg is indokolja, hogy ezek milyen hasznos tevékenységek. Ami lehetséges, de ez most mellékes.


Kifejezetten szemléletes példa, mikor Facebookon postol egy nő (és nem tinilány) szerelmes, erotikus, vergődős, falat kaparós dolgokat, amiből az jön le, hogy tök régóta nem talál "normális pasit", pedig ő csak "szerelemre" vágyik.



2021. máj. 12. 06:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

VAGY találok megfelelő belső/külső tulajdonságokkal, valamint megfelelő egzisztenxiával rendelkező férfit, és akkor szánok rá időt/szexet.

VAGY: ha mincs ilyen, akkor maradok inkább egyedül....és koncentralok a munkámra, karrieremre, esetleg tanulok még egy nyelvet stb.

Szexre bármikor talalok embert...ha megis kéne....

Nem feltétlen mondom, hogy a munkába temetkezés egy menekülesi forma....inkább csak ugy vagyok vele, ha már noncs minőségi férfi, akkor legalabb minőséginéletem legyen. (Ehhez penz kell)

Egyszerüen nem akarom pocsekolni az időmet, energiamat valakire, aki nem jó apa-alapanyag...

2021. máj. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%

Néha nem éreztem a kohéziós erőt egy-két bekezdése között, de az alap kérdésre tudok válaszolni.

25 éves vagyok, a felnőtt életem többségét párkapcsolatban töltöttem, de volt egy év, amíg nem volt párom. Én nem szexeltem senkivel, mert nekem a szex nem csak testi vágy.

Nekem az érzelmi kielégülés is kell. Az, hogy ne csak megdugjanak, mert van rajtam egy pna és nem futok el, hanem lássam, tudjam, hogy engem akar a férfi, azért aki én vagyok.

Az általános szükségleteimet egy sima műfütyi és a kezem lazán kielégíti, akár napi többször is. Ahhoz nem kell egy férfi, akinek az a lényeg hogy elsüljön aztán öltözik és lép.

Ez részben azért is lehet, mert szűk és rövid a hüvelyem, nem lehet ész nélkül bedugdosni semmit. Így aztán még nagyobb szívás lenne, ha a partner nem figyel rám eléggé.

A sok programot nem csak figyelem elterelésre használtam, én kifejezetten élveztem, hogy 5 év párkapcsolat után végre azt csinálok amit akarok, amikor akarok, így a bőség zavara állt fenn az elején, mindent akartam csinálni és azonnal. Így minden napra volt program, minden hetemet előre betábláztam barátokkal, hobbikal. Ez pedig végül a természetes ritmusommá vált és most párkapcsolatban is nagyon sok mindent csinálok, gyakorlatilag alig van szabad délutánom, amit csak úgy otthon töltök.

2021. máj. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én. 25 évesen vesztettem el, mert a kölcsönös szerelmet kerestem. Kapcsolatban két naponta kívánom, nem mondanám magam alacsony igényűnek. A válásom óta, hét éve egyedül vagyok. Volt egy-két barátság extrákkal kapcsolatom de pont azért volt vége, mert nem ilyet, nem ezt keresem. Egyéjszakás nem az én műfajom, mert orgazmust csak jól működő partnerrel tudok átélni. Szóval ja, évek óta egyedül. Tanulok, dolgozom, nevelem a gyerekemet. Most már nyilván nehéz lenne ebbe egy partnert bele illeszteni, tehát igazán olyannak kell lennie, akiért megéri a sok változás.

Amúgy hirtelen belegondoltam, ott lehet a különbség a férfiak és a nők között hogy nekik ugye mindig orgazmussal végződik a szex, nekünk meg nagy részt egyáltalán nem. Tehát akinek nem élmény az egyéjszakás az nem fog belemenni. A szex kapcsolat meg olyan degradáló.

2021. máj. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Saját döntésemből nem szexelek.

Nem vagyok ugyan annyire hű, de régóta szingli, tavaly óta.

Lenne ismerősöm, akivel tudnék, ha akarnék, de nem akarok.

Ismerkedem is és elég sokan akarnak "laza" kapcsolatot, de az ilyenbe bele sem megyek.

A lelki igényeim magasabbak a testinél. Olyan emberrel szeretek lefeküdni, akivel párkapcsolatban vagyok.

Meg egyébként is nagyon kevés ember vált ki belőlem vonzalmat.

6 emberrel volt már randim a szingliségem alatt, és most hétfőn volt az első olyan, aki végre kívül-belül megfogott. Ha vele lesz folytatás, akkor szívesen, ha nem, akkor keresek tovább.

2021. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%

#1-el egyetértek.

Ha nincs olyan akit keresek kapcsolatra, akkor csak azért, hogy legyen valakim nem fogok akárkivel összejönni. Szexre simán tudnék embert keríteni ahogyan ő is írta.

Addig is tanulok, sportolok és építem magam mentálisan.

22L

2021. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy a reklámban mondták: megtörténhet, de a hatoslottó esélyesebb. Valószínűbb, hogy csak játssza a szende szüzet valaki, és közben minden héten más dugja.
2021. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
91%

23 vagyok, eddig egy párkapcsolatom volt, az egy évig tartott.

Nem keresek párt. Ősszel kb egy hónapig kerestem szexpartnert, de aztán azt is meguntam, szóval most nem keresek abszolút senkit. Ha valaki megkeres, akkor azt elküldöm. (Általában itt szoktak irkálni egész rendesnek tűnő pasik, meg egy srác írt Facebookon.)

Nincs kapacitásom ezzel foglalkozni. Este már semmi kedvem nincsen valami random pasival csevegni random dolgokról, inkább sorozatot nézek. Félreértés ne essék, tudom hogy unalmas az életem, főleg a pesti évekhez képest, de élvezem ilyen unalmasnak. Amikor Pesten éltem, akkor se pasiztam, de rengeteg helyre elmászkáltam, az kicsit tud hiányozni azért. Néhány hetente bemegyek a közeli városba, veszek valami apróságot, az mindig nagyon jó móka.


Persze én abba a kisebbségbe tartozok, aki szívesebben megy szóbeli vizsgára az egyetemen, mint randira. Vizsga előtt van bennem egy kis drukk, de az elmúlik, és utána kb mindig fel vagyok dobva. A randik miatt már napokkal előtte hasfájásom van, az egész randin sz*rul érzem magam, de egy idióta mosoly az arcomra fagy, és utána úgy megyek haza mint akit összevertek.

2021. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Alapból demiszexuális vagyok. Ergo lehet egy pasi fehérnemű model is engem a kinézet nem indít be önmagában (nyílván látom, hogy jóképű, meg igényes, de úgy vagyok vele mint a Kis Herceg a rózsájával).

Szóval ha nem ismerem meg a férfit és belsőre nem vonz, akkor nem nyit meg szexuálisan sem.

Így nálam az ismerkedés fázis is eltart jó fél-1 évig. És ebben az időben csak a kiszemeltemé a teljes figyelmem, nem érdekel ismerkedés szintjén sem más (meg inkorrektnek is tartom, plusz részemről nem lenne túl praktikus, mert egyszerre csak egy emberre tudok koncentrálni, kettőnél, már keverném az infókat, ami vérciki lenne)

A leghosszabb idő amíg nem volt senkim 3 év volt. Szexkapcsolat és egyéjszakás soha nem játszott. Nekem az ilyen időszakok átvészelése könnyű. Amikor van párom akkor aktív a szexuális életem. De ha már nincs kapcsolatom akkor a libidóm is szünetel. Többek között onnan is tudom, hogy egy férfi már biztos többet jelent nekem, hogy elkezdek róla erotikus értelemben is álmodni. (nálam ez egy rendhagyó eseménynek számít, ha szingli vagyok)


Amúgy én teljesen el tudom fogadni ha valakinek azért nincs se autója, se jogsija, mert a környezetvédelem fontos neki. Én is nagyon későn szereztem jogsit, és ma sem autóval járok a wc-re. Ellenben a legtöbb helyre a bicikli számomra legpraktikusabb közlekedési forma. (többek között a parkolás miatt is)

2021. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, ezt elfelejtettem.

Nekem egyszerűen nincs motivációm párt keresni. Mármint kismillió hozzám nem illő pasi után végre beszélgetek valakivel, aki megy hozzám, akivel jó dumcsizni. Mit ad ez hozzá az életemhez?

Itt mindig olvasom, hogy jó lenne valaki mellett felkelni, meg szeretni valakit, stb. Hát basszus, én 22 évesen kerültem először abba a helyzetbe, hogy nincs szobatársam. (kb egy éve) Amíg általánosba jártam, az öcsémmel laktam egy szobában, aztán a középiskolai koliban 3 másik lánnyal, aztán egyetemi koliban egy másik lánnyal, aztán albiban megint egy másik lánnyal közös szobában. És most élek végre egyedül. Elképesztően élvezem, hogy akkor kapcsolok villanyt amikor akarok, akkor pukizok amikor jólesik, azt csinálok amit akarok. Végre! :) Nagyon nem örülnék, ha valaki betolakodna ebbe.


#7 válaszoló vagyok

2021. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

#7: "Ősszel kb egy hónapig kerestem szexpartnert, de aztán azt is meguntam"


És ez alatt az egy hónap alatt hány pasival feküdtél le? Illetve miért untad meg? A sokadik sem akart egy akalomnál többet vagy önzőek voltak az ágyban?


#8: "Amúgy én teljesen el tudom fogadni ha valakinek azért nincs se autója, se jogsija, mert a környezetvédelem fontos neki."


Félreértesz. Arra próbáltam célozni, hogy mondjuk 10 emberből 1 az, akinél ez a valódi indok, de 9 másik férfi ugyanúgy bekamuzza ezt a jól hangzó dumát, miközben jobban él-hal a kocsiért vagy hogy felvágjon a mérnöki diplomájával (akkor is, ha bukásra állt már általánosban matekból), mint sokszor maga a csaj, aki valójában csak egy összképet akar kapni a férfiről, hogy mennyire fog jól funkcionálni apaként.


#9: Attól még, hogy van egy párod, nem muszáj vele együtt élned meg minden este együtt aludnod. Két ember közös megegyezése, hogyan képzelik el együtt a kapcsolatot.

2021. máj. 12. 08:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!