Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, volt olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt olyan, hogy egy lány az elején nemet mondott, de nem adtátok fel az udvarlást és végül összejött a dolog?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ha nemet mond, akkor hagyom.
2010. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de "nem" és "nem" között is lehet nagy különbség. Figyelni kell a más jelekre is.
2010. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindenki az első "nem"-re feladja, akkor kihalt volna már az emberiség :)
2010. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam sokszor, hogy "első randin maximum csók, de az nagyon a maximum". Nah persze... :) 28/f
2010. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerd meg jobban a kiszemeltet, szóval először csak barátkozz vele, aztán, ha ő is jobban megismer talán egy idő után nem csak barátot lát majd benned:-)


Pont most vagyok hasonló helyzetben.Sőt két lánnyal is így vagyok, hogy akár több is lehetne részemről, mint barátság. Az egyikkel randiztam pár éve, de akkor még túl fiatal volt, de jóban vagyunk azóta is.Közben már 19 is elmúlt, de nekem még mindig, vagy már megint tetszik és nem tudom, hogy merjek-e ismét kezdeményezni:-) A másik lány is hasonló korú és nagyon kedvel, randira ugyan nemet mondott pár hónapja,de azért beszéltünk már párszor azóta is. Ha esetleg a barátságból több is lehet, az úgyis kiderül egy idő után.

Szóval nem feltétlenül kell feladni, a nemből talán lehet, talánból meg igen:-) Én mindenesetre próbálkozom,ha nekem összejön az igen, jelzek :-)

2010. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Volt, azzal a csajjal, akivel már több mint 2 éve vagyunk együtt. Először nehezen ment a dolog, de csak összejött.
2010. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt tanultam meg az eddigi tapasztalataim alapján,hogy ha nemet mond rögtön tovább kell állni!

De ez az én tapasztalatom!

2010. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nemet mond leszarom tovább lépek XD

kezdjük ott hogy nekem nem hiszem hogy lesz csajom xD

amilyen a mai emberiség ....

2010. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!