Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel egy éjszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel egy éjszakás kalandom volt , de valamiért annyira megfogtuk egymást amennyire nem számítottunk rá . Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Valahogy a kisugárzása miatt meg a kémia miatt ami nagyon meg volt köztünk . Azóta ..?

Figyelt kérdés
.. folyamatosan beszélünk minden áron látni szeretne de külföldön él . Belga származású. Dehát anyagilag egy ilyen út számomra nagyon megterhelő lenne. Felajanlotta nekem hogy segít a repülőjegy árában és szívesen fogadna egy hétvégére . Folyamatosan beszél a családjáról személyesen ismerem őt , megbízhatónak tűnik mikor együtt voltunk nagyon tisztelte a határaimat. Iszonyúan szeretném látni de félek egy kicsit az úttól meg attól hogy ő segít nekem benne . Szeretem megoldani a saját dolgaimat nem szeretem ha más tesz nekem egy szívességet anyagilag. Egyszerűen nagyon szimpatikus számomra és látni szeretném. Mit gondoltok erről? Van mitől tartanom?

2023. szept. 24. 11:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Miert ne mennel

ha bejon a srac? Foglaljon neked repjegyet, returt persze, aztan menj. Elrepulni Brusszelbe nem a vilag…

2023. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hat egy idegen országban egy emberhez akit ismerek de nem 100%-osan. Hogy tiszteli e a hataraimat . Mert legutóbb tisztelte . Ha valamire nemet mondtam ott egyértelműen nem volt kérdés . Nem hiszem hogy ez változna de azért mégis
2023. szept. 24. 13:19
 23/33 A kérdező kommentje:
Tehát egyértelműen latszik rajta hogy egy olyan országból jön ahol tisztelik a nőket nem egy ilyen vad arab származású ország nem egy teljesen más kultúra . A családjával el gyakorlatilag egy idősek vagyunk.
2023. szept. 24. 13:21
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak kanos. Te meg hülye vagy, és nem látsz tisztán. Felejtsd el ezt... És azt tanácsolom lokálisan ismerkedj.
2023. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
De az itteniek rosszabbak . Legalább is közülük nagyon sokan
2023. szept. 24. 15:27
 26/33 anonim ***** válasza:

Itteniek?

Rosszabbak?

Ez kifejtésre szorulna.

2023. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom . Ez nyilván egy hülyeség volt . Ahány ember annyi féle csak a keserűség beszél belőlem a szakítás miatt
2023. szept. 24. 15:50
 28/33 anonim ***** válasza:
62%
Hát igen... buta kislány vagy. De a jó hír hogy még lehet belőled komoly nő.
2023. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Vicces hogy pár sor alapján véleményt mondunk egymásról . Érdekes.
2023. szept. 26. 21:51
 30/33 anonim ***** válasza:
47%

Már ne is haragudj, de te magad mondtad az előző kommentedre hogy hülyeség, csak a keserűség beszélt belőled. A pillanatnyi érzelmeid befolyásolnak, mint ahogyan rohannál külföldre chad után mert megdugott egy éjjel... őrültség.

Nem megsértődni kell azon amit mondok, hanem fejlődni tőle.

2023. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!