Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel egy éjszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel egy éjszakás kalandom volt , de valamiért annyira megfogtuk egymást amennyire nem számítottunk rá . Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Valahogy a kisugárzása miatt meg a kémia miatt ami nagyon meg volt köztünk . Azóta ..?

Figyelt kérdés
.. folyamatosan beszélünk minden áron látni szeretne de külföldön él . Belga származású. Dehát anyagilag egy ilyen út számomra nagyon megterhelő lenne. Felajanlotta nekem hogy segít a repülőjegy árában és szívesen fogadna egy hétvégére . Folyamatosan beszél a családjáról személyesen ismerem őt , megbízhatónak tűnik mikor együtt voltunk nagyon tisztelte a határaimat. Iszonyúan szeretném látni de félek egy kicsit az úttól meg attól hogy ő segít nekem benne . Szeretem megoldani a saját dolgaimat nem szeretem ha más tesz nekem egy szívességet anyagilag. Egyszerűen nagyon szimpatikus számomra és látni szeretném. Mit gondoltok erről? Van mitől tartanom?

2023. szept. 24. 11:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez oké, de ha szavakkal dobálózik akkor a tettei ne mondjanak ellen, ez ilyen egyszerű.
2023. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok.


Hidd el baromira megértelek ami a kémiát illeti, mert én is ezt éreztem. De ugyanakkor továbbra is így gondolom. Minden szempontból neki kéne jönnie. Bizonyítsa be, hogy nem csak szexet akar. De az úgy nem megy, hogy házhoz rendeled. Ha igazán akarsz valamit (valakit) akkor mész érte.

2023. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom őszintén .. az is lehetséges hogy konkrétan már megvette a jegyemet . Meg azt mondta hogy van egy csomó hely amit szívesen megmutatna. Meg hogy ő pont múlthéten volt itt és ha én még soha nem jártam ott mehetnék én. Ráadásul ha nem megyek meg kell magyaráznom a lakotarsaimnak hogy ki ő miért van itt honnan ismerjük egymást. Vagy esetleg a családomnak . Iszonyú kellemetlen lenne. A magyarázkodás . Hogy emberek bele másznak a magánéletembe . Turkálnak benn. Azért én nem surun keveredtem egy éjszakás kalandokba és ha igen azt sem reklámozom . Ha én megyek neki van a feszengés bemutatkozás
2023. szept. 24. 11:21
 14/33 anonim ***** válasza:
Múlt héten volt itt es akkor feküdtettek le?
2023. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
könnyen kapható volt... Legalábbis a belga bánatnak.
2023. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Ha nem akkor feküdtettek le és azzal védekezik hogy erre járt az hazugság, vagy bakker annak ellenére hogy "látni akar" mégse írta, hogy talizzatok. XD


Nem valami megnyugtató opciók ezek, de ha annyira oda vagy érte menj csak, elintéz téged, mint akkor azt jöhetsz haza és lehet az utolsó eset lesz, lehet többször fogtok szexelni, de hogy csak arra leszel az is benne van a pakliban, persze melletted másokat is kezelgetni fog. XD

2023. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
kérdező is dugni akar a pasi fizeti az utat mi itt a baj dugjatok és kész ne itt nyavalyogj
2023. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom valahogy jelenleg nem keresem életem szerelmét. De ha képes kifizetni egy oda vissza repülőjegyet szerintetek nem vagyok neki elég fontos? Vagyis bárki mást is találhatna otthon. Ha csak szexről van szó elmegyek egy buliba és egyből találok valakit . Egy magas szőke hajú kék szemű tök helyes srác kötve hiszem hogy ne találna valakit a saját országában . Egy buliban egy pillanat alatt . Meg azt is mondta hogy imponál neki hogy én nem a pénzre megyek mert ez tényleg így is van. A bárban is ha ő meghívott én egyből vissza hívtam . Ha ő fizetett egy italt én fizettem a ruhatarat . Engem egyáltalán nem érdekel a pénz. A legkevésbé sem. Soha nem számított . Inkább az hogy külsőleg vonzó legyen főképp hogy intelligens
2023. szept. 24. 11:57
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem akarom veszélyeztetni a saját biztonságomat. Bátor vagyok de azért vannak bennem félelmek.
2023. szept. 24. 11:58
 20/33 anonim ***** válasza:
Mitől félsz
2023. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!