Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az eddig tapasztalataid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddig tapasztalataid alapján mik azok a dolgok, amiket sürgősen abba kellene hagynia az ellenkező nemnek még amikor csak ismerkedtek egymással?

Figyelt kérdés
Én azért észrevettem visszatérő rossz "szokásokat" és az a baj, ha ezek alapján hanyagolnám őket, kb senki sem maradna.

2023. dec. 6. 08:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
71%
A profilok egyformák, ez a netes társkeresés hátulütője. Sokan nem tudnak mit írni. De ha elkezdesz beszélgetni velük, mások.
2023. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az ilyen tanárbácsis stílust. Pl hogy kioktatják a nőket hogy kellene ismerkedni, hogy kellene szervezni a randit, mit kellene gondolni miről, mit mikor kellene elárulni magáról, milyen tempóban kellene haladni, állandó hüledezés, exek szidása, főleg a partner exeinek szidása. Ilyen szövegek: hogy lehettél ilyennel, hogy létezhetnek ilyen emberek, hogy lehet ez meg az, aztán igazából ő még sokkal rosszabb. Miért van egyedül a szép lány, hogy lehet ez meg az, miért kéred ezt meg azt. Ez fura az fura minden úgy kell ahogy ő szokta, az nem zavarja hogy igazából még ő van kisebbségben a szokásaival, de mindig azt próbálja sugallni hogy a másik a nem normális. Az exei se normálisak persze szerinte. Igazából senki se normális csak ő :)) Pl ezeket kellene mellőzni.
2023. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
85%

#1-hez hasonlóan a hazudozást és a túlzott ferdítéseket.


"Jajj én nem szoktam lerészegedni, nem vagyok olyan lány" aztán kiderül, hogy nem hogy részeges, de még drogozik is :))


Az ilyen "én még sosem" dolgok is, mert idővel mindig kiderülnek. Az exemmel is ez miatt veszekedtünk egy nagyot. Aztán meg ő volt besértődve, hogy nem bízom benne :))



A titkolózásokat is abba lehetne hagyni.


A kettős mércét is. Ha ő nem akar beszélni valamiről, akkor tartsam tiszteletben, de ha én sem akarok valamiről beszélni, akkor faggat, vádol, hogy szándékosan eltitkolok dolgokat.


Smink meg manipulált képek.

Engem megszólnak, hogy régi képet teszek fel magamról (mert nincs sok képem, a szelfi-t meg nyominak tartják), révén, hogy ma már lehet nem is úgy nézek ki. De ha a kisminkelt, szűrős képeket szóvá teszem, akkor maradi meg irányító vagyok, aki megmondja, hogy ki milyen képet kellene feltegyen.


Az egyoldalúságot. Nem értem, hogy miért ír rám valaki, jön el velem találkozóra, ha amúgy nem érdeklem. Én kérdezek, én mesélek, ő meg egy-egy szóval elintézni a részét. Majd megkapom, hogy folyton kérdezgetek (dehát ha ő nem kérdez s nem mond semmit...).


Ezek jutottak eszembe.

2023. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
#12: Azért azt szóvá lehet tenni, nyugodtan és nem tanárbácsis, hogy valakinek ez túl gyors vagy lassú tempó, de a többivel egyetértek.
2023. dec. 6. 10:44
 15/43 A kérdező kommentje:
#13: Igen, sajnos ebből nagyon sok van és szerintem mindkét oldalon. Pontosan ilyenekre gondoltam a kérdésemben.
2023. dec. 6. 10:47
 16/43 anonim ***** válasza:
0%
De ezekkel össze is jöttök?
2023. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
81%

16 Ezt értettem hüledezés alatt. Ezt csinálja, közbe arany dicsfény lebeg a feje felett, hogy vannak az "ezek", meg van ő a tökély aki ilyet nem csinál, aztán dehogynem még sokkal durvábbakat.

Amúgy nem, ezekkel pont hogy lehetetlen lett volna összejönni, úgy kiölték a vonzalmat.

2023. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Laylah ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenül: játszmázások.
2023. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt értettem hüledezés alatt. Ezt csinálja, közbe arany dicsfény lebeg a feje felett, hogy vannak az "ezek", meg van ő a tökély aki ilyet nem csinál, aztán dehogynem még sokkal durvábbakat."


Ne vedd magadra. Úgy értettem a kérdést, hogy ezek ismerkedés alatt történnek, vagy kapcsolatban, mikor már összejöttek az emberek.

2023. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
55%
1. Ez jó lenne, csak akkor azt a gondolatot is el kéne engedni, hogy a férfi udvarol, a nő meg csak elvár. Mert ez amúgy abból fakad, hogy a csak a férfiak versengenek a nőkért, az első időszakban.
2023. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!