Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az eddig tapasztalataid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddig tapasztalataid alapján mik azok a dolgok, amiket sürgősen abba kellene hagynia az ellenkező nemnek még amikor csak ismerkedtek egymással?

Figyelt kérdés
Én azért észrevettem visszatérő rossz "szokásokat" és az a baj, ha ezek alapján hanyagolnám őket, kb senki sem maradna.

2023. dec. 6. 08:45
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
#28: Hát amikor randiztok. Te sosem kaptad még meg pl, hogy az exem így, az exem úgy volt, mivel mint írtad barátok voltatok és az más, mint egy full idegennél.
2023. dec. 6. 14:02
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Igazából beszélgetésnél szoktak, de olyankor is mikor mondjuk tetszel neki de van valakid. Vagy ha épp párt keresel és beszélgetnél hogy megismerj néhány embert. Rákérdeznek az exre, vagy akikkel eddig ismerkedtél, de az a beugratós kérdés mert ha válaszolsz jön a hüledezés, minden kis hibát felnagyítanak vagy kiforgatnak, nyakadba varrják hogy miért álltál szóba ilyenekkel, vagy a hab a tortán ha a miért vonzottad be szöveget kezdik, és rögtön magukat kezdik fényezni.
2023. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
55%
Pickme boys? Kicsit úgy hangzik.
2023. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
#30: Azért valami cikket vagy forrást még mindig várok, tuti mások is értékelnék, ha megosztanád.:)
2023. dec. 6. 14:06
 35/43 anonim ***** válasza:
26%
A valóság a forrás. :)
2023. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
#28, mi olyan meglepő a 13 válaszban?
2023. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
55%
Leírtam: a kérdező ismerkedést ír, ott meg ex is volt, és meglepett, hogy annyi ideig nem derültek ki a dolgok, hogy konkrét kapcsolat volt.
2023. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság nem mindig derül ki azonnal.
2023. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

#37: Ebben a helyzetben nem tudom megmondani biztosra, hogy most az exéről volt szó-e vagy sem, de nem számít, mert csak egy példa volt, a lényeg az, hogy másokhoz hasonlítgat ilyen vagy olyan módon. Meg amúgy ha engem kérdezel, valszeg nem lenne minden második mozdulatoddal baja, ha amúgy nincsen mögötte semmi érzelmi töltet, de ez csak az én véleményem.


Egyébként meg, nem nem csak kapcsolatban szokott kiderülni valaki magától fel is hozza a randin is simán a témát.

2023. dec. 6. 16:37
 40/43 A kérdező kommentje:
#35: De vicces valaki.:D
2023. dec. 6. 16:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!