Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az eddig tapasztalataid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddig tapasztalataid alapján mik azok a dolgok, amiket sürgősen abba kellene hagynia az ellenkező nemnek még amikor csak ismerkedtek egymással?

Figyelt kérdés
Én azért észrevettem visszatérő rossz "szokásokat" és az a baj, ha ezek alapján hanyagolnám őket, kb senki sem maradna.

2023. dec. 6. 08:45
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
77%
20, vagy olyan embernek kell lenni, akiért versengenek. Ha én valakire rákattanok, és "meg akarom szerezni" magamnak, irreális elvárnom, hogy álljon ő is ugyanígy hozzám.
2023. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
79%
A férfiaknak a hazudozást.
2023. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
69%
21. Szóval szerinted nincs olyan, hogy kölcsönösen szereti egymást két ember?
2023. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
30%
23, dehogynem van. De általában 1 ember néz ki magának egy másikat, nem egymásra néznek egyszerre, mint egy romkomban.
2023. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
19, nem magamra vettem, hanem ez az egyik leggyorsabban lelombozó tényező, mikor úgy beszél a többi férfiról mint a sátán művéről, ő meg a kisangyal. Nem tudtam hogy érted, mert nem láttam a fejed közben, de amúgy ilyen hüledező képpel szokták, hogy úristen kikkel jönnek össze a nők, és ez alatt kb mindenki mást értenek saját magukon kívül.
2023. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
23. És valahogy mindig úgy alakul hogy ez az egy valaki a férfi, és neki kell udvarolni, és neki kell letenni mindent az asztalra.
2023. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
55%
26, a férfinak kell jobban a nő általában.
2023. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
55%

"úristen kikkel jönnek össze a nők"


Én is nő vagyok. A 12-es és 13-as válasz (egy nő, egy férfi) válaszok leptek meg, hogy ezek mikor, hogy derülnek ki. Demi vagyok, és 2 kapcsolatom volt összvissz, mindkétszer olyannal, akivel barátok voltunk, tehát konkrétan nem tudom, hogy ezek a kapcsolat melyik szakaszában derülnek ki.


Amúgy ismerem az arcot, amiről beszélsz. A színpadiasan elkerekített szem, kicsit eltátott száj...

2023. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
#27: Hát nem tudom te ezt honnan veszed, van rá valami statisztikád esetleg? A nő nem lehet szerelmes és a pasi közömbös?
2023. dec. 6. 13:58
 30/43 anonim ***** válasza:
55%
De lehet. Az általában azt jelenti, hogy az többször előfordul, nem azt, hogy CSAK az fordul elő.
2023. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!