Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasi ált 1-2 órát késik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi ált 1-2 órát késik a megbeszélt időponthoz képest;csak az előtte lévő nap beszéljük le a talit (uccsó pillanatban), és randi előtt se igazán tudjuk leegyeztetni a pontos időpontot, vagy hogy mit csinálunk, jogosan érzem, hogy neki ez nem fontos?

Figyelt kérdés

dec. 28. 07:15
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy rendszerint csak este ér rá, sokat dolgozik, de pl ha olyan programja van, amit csinálhatnánk együtt, mert tudja, hogy én is szeretem, arra is inkább egyedül megy (ezt állítja, vagy a nővérével) és csak a haverok meg a programjai után szakít rám időt, heti 1-2 taliról beszélünk.
dec. 28. 07:18
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Valahogy nincs közöd az eletéhez 2 külön élet van. Az szokott ilyen lenni.
dec. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez a helyzet. Lehet ugyanazzal a pasival randizunk? :D Komolyra fordítva szerintem rohadtul nem érdekli egyiket se. Eddig azt hittem igen, mert azt mondta szeretné ezt. De rá kellett jönnöm csak az időmet pazarolom erre így.
dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem 2-es és nagyon, de nagyon zavar. De nem tudom, hogy említhetném ezt meg neki úgy, hogy ne riasszam el.. 3-as sajnálom, remélem azért kiforrja még a dolog magát.
dec. 28. 07:27
 5/26 anonim ***** válasza:

Vártál rá órákat? Ugye nem komoly?

Én biztos ott hagytam volna a francba. Az időddel ne hagyd hogy szórakozzonak mert abból véges van és amit rá pazarolsz azt soha nem kaphatod vissza.

Azon kívül manapság már mindenkinek ott a zsebében a telefon és ha nem tudott lepötyögni annyit hogy késni fogok akkor még nagyobb bunkó.

dec. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nincs családja és csak nem őszinte?
dec. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen, szó szerint elkészülve ültem a kanapén 1 órát. Volt, hogy szombat este felhívott, hogy másnap talizzunk, mondom jó. Haverokkal jött haza nyaralási, azt mondta délután itthon lesz, majd este 6-7 felé írt, előtte egy árva kukkot se, hogy akkor kinél alszunk, ezen is ment a vita, hogy ha neki ebből áll egy tali és az utolsó pillanatban közli ezt is, akkor nem hiszem, hogy komolyat keres.... de mint mondtam ez azóta is jó párszor előfordult. Pl túrázott, amit én is szeretek, de mégse hívott. Azt mondta 6 rá itthon lesz, 7 kor tali. 8 után írtam neki, hogy akkor mizu... fél 9 után sikerült ide érnie, úgy, hogy állítólag már 6 rá haza ért.
dec. 28. 07:41
 8/26 A kérdező kommentje:
6-os. Nincs családja, fiatal férfi. Társkeresős, tudom, hogy még fent van, de nem tudja, hogy tudok róla. Arra is gondoltam már, hogy másokkal is találkozgat és engem csak talomban tart, de mint mondtam sokat dolgozik
dec. 28. 07:44
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti egy pár vagytok, miért van fent társkeresőn??

Neked ez nem teljesen egyértelmü így?

dec. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy pár, csak randizgatunk, ismerkedünk, ezért nem is mertem még ezt se felhozni. Én már rég töröltem magam. Ő ezt tudja is.
dec. 28. 07:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!