Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasi ált 1-2 órát késik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi ált 1-2 órát késik a megbeszélt időponthoz képest;csak az előtte lévő nap beszéljük le a talit (uccsó pillanatban), és randi előtt se igazán tudjuk leegyeztetni a pontos időpontot, vagy hogy mit csinálunk, jogosan érzem, hogy neki ez nem fontos?

Figyelt kérdés

dec. 28. 07:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%
Téged nem talonban tart, hanem dugogat amíg másokkal randizik. Ilyen az, ha a szinted feletti pasival próbálsz összejönni.
dec. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11-es köszi a válaszod. Nem érzem azt, hogy a szintem felett lenne, az előző bnője se volt szebb nálam, talán mondhatni hozzám hasonló. Sőt mások azt mondták, hogy én sokkal csinosabb vagyok, én úgy gondolom hasonló szintén vagyok a csajjal.
dec. 28. 08:01
 13/26 A kérdező kommentje:
Szóval volt már tőle jóval helyesebb barátom is. Ráadásul ő kezdett udvarolni, ő mondta a talit us, dicsért, hogy milyen szép meg csinos vagyok. De ki tudja, lehet csak azért, hogy pár estére összeszedjen
dec. 28. 08:05
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Hányinger az, amikor egy férfi randizgat nőkkel párhuzamosan, és továbbra is fenn van a társkeresőn.


Te meg basszus attól félsz, hogy elriasztod? Ennyire nincs önbecsülésed, hogy egy szarházi nyikhaj háremhölgye vagy készakarva???

dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy nem esik jól. Bnőim mondták, hogy amíg nincs kimondva, hogy együtt vagyunk, addig nincs jogom kérdőre vonni emiatt, bár hozzá tették, hogy ők nem bírnák ki és tuti felhoznák a dolgot.
dec. 28. 09:17
 16/26 A kérdező kommentje:
Azt meg, hogy randizgat-e nem tudom, bár abból, hogy fent van feltételezem, biztos nem lehetek semmiben.
dec. 28. 09:17
 17/26 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nincs kimondva, hogy együtt vagytok? Megint kérdezem: háremhölgy vagy?


Értem, hogy mindenki más erkölcsi szinttel rendelkezik, de ha valaki a lakásodra megy, lefekszik veled, akkor az hogy a búbánatba nincs veled???


Ha ez neked megfelelne, akkor nem irkálnál itt, szóval megint megkérdezem: ennyire nincs önbecsülésed?


Szépen hívd át, fogadd egy pongyolában, ültesd le és mondd el neki, hogy egy szarházi patkány, és neked ez a szint nem megfelelő, húzzon a többi ágyasához.


Ha ez a megoldás nem megfelelő, akkor viszont tegyél egy szivességet, és ne itt panaszkodj meg győzködd magad, mert itt már a te ki nem mondott kapcsolatod alatt csal a ki nem mondott barátod, miközben te a volt nőjéhez hasonlítgatod magad, és keresed a tíz külömbséget.

dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hát rákérdeztem, beismerte, bár először ment a hárítás. Le lettem baszva, mondta, hogy nem szereti, ha így kérdőre van vonva, és mi a problémám, még nem vagyunk együtt. Nem nekem ez így nem felel meg, bár még csak pár hete randizgatunk, de igen, jól esne ha csak rám koncentrálna nem még másik x-re. Azt mondta talizni nem talizott azóta senkivel, csak dumál másokkal, de hát ezt már nem hiszem el ezek után
dec. 28. 09:48
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Sose leszel a barátnője. Csak elővesz néha, ha olyanja van. Ismertem ilyen srácot. Állandóan új nőket ismer meg. A jelenlegi nőt meg áltatja, hogy még nem érzi, azt amit kell.így hónapok múlva sincsenek kapcsolatban. Soha egyikkel sem.Kb. mindegyiket kihasználja.
dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mióta tart? Ha érdekel a fickó, találkozgass vele tovább, de én a helyedben visszaregisztrálnék arra a társkeresőre! :D Nem tudom ismerkedik-e mással is, de hogy nem vagy elég fontos neki ahhoz, hogy ebből normális kapcsolat legyen, az tuti fix. Egy-egy üres estét, kirándulás utáni lazítást jelentesz neki. Ez nem baj, és lehet ő úgy gondolja, hogy a viselkedéséből ez egyértelmű is, minek pazarolja rá a szót, de ha te mást keresel, akkor nem érdemes egymás idejét pazarolnotok.
dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!