Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasi ált 1-2 órát késik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi ált 1-2 órát késik a megbeszélt időponthoz képest;csak az előtte lévő nap beszéljük le a talit (uccsó pillanatban), és randi előtt se igazán tudjuk leegyeztetni a pontos időpontot, vagy hogy mit csinálunk, jogosan érzem, hogy neki ez nem fontos?

Figyelt kérdés

dec. 28. 07:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
2 hetet dumáltunk online napi szinten kb, és már 4 hete találkozgatunk. Megkérdeztem, azt mondta nincs másik nő, aki ennyire érdekelné és majd törli magát, hogy mikor nem tudom... mondtam neki, ha van más, mondja meg, én szívesen félre állok, erre volt ez a reakciója. Azt mondta, hogy nem akarná, hogy vége legyen, de az időmet se akarja rabolni, szóval eléggé kétértelműen fogalmazott, fogalmam sincs mit tegyek. Eddig azt hittem, nekem túlzott elvárásom az, hogy legalább ne ismerkedjen mással, meg azt is mondta, hogy neki egy kapcsolat kialakulásához jóval több idő kell, hónapok, akár fél év is.
dec. 28. 10:22
 22/26 A kérdező kommentje:
a késésekre meg azt mondta, hogy ez az előző kapcsolataiban is gyakran megesett, szóvá is tették neki
dec. 28. 10:50
 23/26 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy benne vagy és az érzelmeid miatt reménykedsz. Ha neked ezeket írná egy barátnőd a pasijáról, amiket te most ide leírsz. Mit tanácsolnál neki?
dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23-as teljesen igazad van, azt írnám neki, hogy mondja meg a csávónak, hogy döntsön: tovább ismerkedik vagy ebbe a nőbe öli az energiáját, de akkor azt már tegye úgy, hogy a lánynak ne legyenek kétségei a felől, hogy őt akarja-e biztosan a pasi. És ha nem is biztos, hogy van szerelem első látásra, azért azt a plusz dolgot, amiért már elvileg több hete randizgat azzal a csajjal nem szabadna csak fél év, vagy az isten tudja mennyi idő után éreznie, meg ha már ennyire nem tudja mit akar a pasi, az régen rossz. de igen, én még reménykedem, hiszen tudja, hogy komolyat keresek hosszú távra, ennyi gerinc lehetne benne, hogy megmondja, hogy ő nem, volt ezzel jó pár helyes pasi ott, nem is akartam tőlük semmit, arra találnék nála jobbat is, amire valószínűleg ő használ most engem
dec. 28. 11:16
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerelem első látásra... drágám te baromira naív vagy. És buta.


Látszik, hogy eszed ágában sincs megérteni az egyértelműt, és hagyod magad tovább csábítani.


Óriási csalódás lesz ez neked. Az, ami már a kezdetkor bűzlik, az sosem végződik rózsaillatún.

dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, találsz jobban. Ennek a pasinak max csak disznek kellesz. Mint egy kaktusz, nem feccokne sok idot hogy gondozzon.
dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!