Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 20-as évei végén járó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20-as évei végén járó, független, erős nő aki sokmindenen átment vonzza, vagy inkább taszítja a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sokszor elbántak vele, mint nő, viszont mindent erős gerinccel viselt, megmaradt a méltósága, és nem áll le azóta csak úgy bárkivel. Sőt, inkább senkivel...


Egyedül él, van autója, sokat foglalkozik magával, ami visszatükröződik a kisugárzásából, és a kinézetéből. Külsejére nagyon ad. Életvidám, rengeteget mosolyog, kihasználja a szabadidejét.


Társasági életében elég színes személyiség, munkahelyen is szinte minden "klikkben" helye van, annyira szeretik. Leginkább a humora miatt. Nagyon jó kommunikációs készségei vannak, ezért hamar megtalálja a közös hangot az emberekkel. Nem egy hangos nő, de nincs vele kínos csend. Nagyon szeretetteljes nevelést kapott, ezért szeretnek a társaságában lenni, mert nagyon ki tudja mutatni ha számára szimpatikusak az emberek akik körülveszik, a kétszínűséget elítéli.

Tehát röviden és tömören sokan szeretik őt.


Viszont férfiak terén semmit nem lehet róla tudni, nem szokott beszélni senkinek semmilyen viszonyról. Ha megkérdezik maximum annyit mond, hogy neki elege van a rossz kapcsolatokból, de ezt is harag nélkül, elviccelve mondja. Nem ismerkedik, nem randizik, nem is tűnik olyan nőnek, akinek bármi hiányozhat az életéből.

Teljesen boldognak tűnik, élvezi az életet.


Ez mind egy vele egyidős, vagy 30+ férfinak vonzó, vagy inkább taszító?

Annak ellenére hogy elég keményen megvan az oka, amiért falat húz és jól érzi magát függetlenül, de nyilván azt később tudná meg tőle az ember, hogy mik történtek vele a múltban.


dec. 28. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a legkifejezőbb szó erre a típusú nőre a harsány. Ezeket előre tudva nem biztos, hogy bepróbálkoznék. F32
dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hans Pötterman ***** válasza:
63%
Engem piszokul vonz. Magam is hasonló kaliberű vagyok, és ahogy megy rajtam az idő,egyre jobban taszít a teszetosza nyámnyilaság.
dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Olyan férfi kell melléd, aki szereti a kihívásokat, aki "elbír" veled.

Amúgy ilyen nők szoktak szubmisszívak lenni az ágyban.

dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, amit ide leírtál, csak az a kérdés, hogy a férfiak milyennek látnak.
dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
It az az elgondolkodtató, hogy nem találsz magad mellé valakit.
dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

"független, erős nő aki sokmindenen átment "



Ezt fejtsd ki légyszíves.

dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#1 egyáltalán nem, egy harsány nő szerintem vehemens és olasz vérmérsékletű, tűzről pattant. De itt csak egy egyszerűbb nőről van szó.


#5, #6 első kapcsolatomban fizikailag bántalmaztak. Volt, hogy a szüleim szemük láttára, mert félelmemben felhívtam őket videóhívásban. Gyerek voltam, 18 éves, elhittem, hogy ha szerelmes vagyok helyre lehet hozni. Sok évembe telt megtanulni, hogy ez nem szerelem. Második kapcsolatomban a végén kiderült, hogy végig átvert, mert végig csalt, pénzt lopott tőlem (4 milliót) , és az exmenyasszonyának amúgy van babája tőle akit a kapcsolatunk alatt ejtett teherbe, és akit rendszeresen látogat és fűzi őket, hogy legyenek újra egy család. Majd utána elment egy 3. barátnőjéhez, aki öngyilkos akart lenni amikor minden kiderült, de valamiért csak rám haragudott, úgyhogy néha úgy mentem haza, hogy véres levelek vártak az ajtóm előtt, hogy elvágja a torkomat ha nem szállok le a pasijáról. Itt voltam úgy hogy na oké, ez nem az én szintem. Mai napig perben állok a pasival a lopott pénz miatt, ha megnyerem leültetik... Nem túl kellemes a tudat, de ez van. A nőcit is tervezem feljelenteni, bár együtt maradtak úgyhogy igazából úgy vagyok vele telibesz.rom mi van velük. A menyasszonnyal nem kommunikálok. Úgyhogy ezért nem ismerkedem egy jó ideje, pedig ez a kapcsolat 2 évig zökkenőmentes volt, derült égből jött a villámcsapás. Közben elvesztettem 2 családtagomat, vertem magam adósságba tök egyedül, senki nem volt mellettem... Mert inkább titkolóztam, hogy mekkora idióta vagyok. És ugyanúgy bejártam mosolyogva dolgozni.

dec. 28. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem bántásból mondom, de te választottál ilyen párt magadnak. Aki ilyen szinten aljas mint ez a fickó, ott azért vannak jelek korábban is, hogy valami nem stimmel. A legfontosabb, hogy a következő párod körültekintőbben válaszd meg.

Ezeket meg felejtsd el és akkor neked is lehet boldog életed.

dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nem állsz le senkivel ismerkedni, akkor semmit se fognak rólad gondolni, max annyit, hogy csinos vagy avagy nem.


Szerintem aki nem dolgozta még fel a múltbéli történést, az nem erős nő, inkább összetört, aki jelenleg óvatos és nem tudja merre haladjon az életben.

dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Tele van serelemnel az ilyen no. Kapcsolatban az ilyen nem tud normalisan viselkedni mar.
dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!