Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi valakivel, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi valakivel, aki már régóta a barátom?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel már elég rég óta ismerjük egymást, sokat találkozunk, mert szorosan egy baráti társaságban vagyunk és mostanában elkezdtünk komolyabban is közeledni egymáshoz. Már nagyon érik egy randi, de el nem tudom képzelni, hogy milyen lehet így randizni. Egy randi szokásos ismerkedés része például tök fölösleges, mert már nagyon jól ismerjük egymást, sztorizgatni sem igazán tudunk, mert ismerjük egymásét, meg sok esetben mindketten ott voltunk az adott helyzetben. Ha van bármi tapasztalatotok ilyen barátból alakuló párkapcsolattal, tudnátok mesélni, hogy milyen volt átlépni egyik "státuszból" a másikba, honnan érzed, hogy ez tényleg működik stb.

jan. 19. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokak szerint nagyon jó párkapcsolatok születtek barátságból.
jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ismerkedésből nem lesz semmi, mert nem tudsz/tudtok majd újabb fokozatot lépni. Ha úgy gondolkodsz, hogy nincs miről beszélgetni, ismerkedni nem tudtok mélyebben akkor fölösleges randizni vele.
jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En randiztam olyan emberrel,akit ismertem azelott,mint barat. A beszelgetes dinamikaja biztos meglesz,mert ismeritek egymast.Mar azelott volt olyan ,hogy bujtunk egymashoz,egyutt aludtunk olelkezve,megfogta csak random a kezemet.Az elso olyan talalkozason,amikor csak ketten voltunk es ugy mondtuk,hogy randi annyi tortent,hogy sokkal hamarabb kialakult nalunk a szexualitas,lefekudtunk egymassal.Nekem nem volt akadaly,hogy nem ismerkedessel kezdodott,en jol ismertem,sok kozos elmeny volt azelott is baratokkal es csak ketten is ezekrol nem is tudtunk sztorizgatni.Olyanrol tudtunk,ami mondjuk azelott tortent,hogy megismerkedtunk,meg o mas egyetemre jart,mint en es fiatalabb is volt ket evvel,mint en.
jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet izgalmas, mert most más szerepben lesztek. Eddig nem férfi-nő voltatok egymásnak, csak barátok. Ha tetszetek egymásnak, akkor hajrá!
jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közel 30 éves unokahúgom 6 éve van együtt egy sráccal, akivel előtte 2 évig voltak közeli barátok. Hajrá!
jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Ennyit a férfi-nő barátságról.
jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!