Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom miért akkorra időzíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért akkorra időzíti a veszekedéseket amikor pl hányok beteg vagyok vagy épp valakivel vitázom?

Figyelt kérdés
Állandoan az van, ha bajom van(hányás hasmenés), vagy valaki felcseszte az agyam es ideges vagyok, semmiféle önmegtartóztatása nincs, neki áll velem veszekedni vagy akkor adja elő a féltékenykedéseit, szoval tetézi nekem a bajt a nyakamba. Alapboo ha beteg vagyok vagy totál ideges, mindig rátesz egy lapáttal, neki pont olyankor jut eszébe veszekedni rolunk.

#vita veszekedes
2021. dec. 19. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert te állandóan hánysz, beteg vagy, vagy épp vitázol valakivel!
2021. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem éppen.

Állandoan fitt friss ude vagyok, meg minden happy.



Nem általánosak a fentiek.csak megesnek.

2021. dec. 19. 13:42
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Én férfi vagyok, és volt egy párom aki nő volt (tudom manapság ez már nem divat, de öreg vagyok, nézzétek el nekem) és ő csinálta pontosan ugyanezt. Pl. ha másnap hajnalban indultam egy több száz kilométeres útra, akkor hajnali háromig ordítva veszekedett velem. Mondhatnám hogy azért mert egy féreg volt, nem tévednék sokat, de sajnos ennek pszichés okai is voltak.
2021. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3#pontosan ilyesmikrol van szo!



Még azt is el tudom rola kepzelni korhazban lennék nyakig gipszben is, virágot is ugy hozna hogy hozzámvágja.es indul a balhé.

2021. dec. 19. 14:05
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Fura, de szerintem van egy ilyen embertípus. Illetve ez inkább a mentális betegségeknek egy típusa. Nekem a szüleim ilyenek. Ha valami baj van (pl. vmi kisebb betegség vagy vmi ügyintézési feszkó stb), akkor iszonyatosan befeszülnek, és ahelyett, hogy megpróbálnák a helyzetet megoldani vagy nyugodtan kezelni, olajat öntenek a tűzre és az eredetileg kicsi bajból csinálnak egy hatalmas káoszt, üvöltözéssel, veszekedéssel megspékelve.


Hogy a párodnál mi lehet nem tudom, csak azt tudom, hogy a szüleim nem normálisak, rengeteg bennük az elfojtott indulat, és valószínűleg ez akkor tör belőlük elő, amikor valami felpiszkálja bennük. Lehet a párodat is érdemes lenne betolni egy pszichológushoz, vagy legalább te próbálj meg kicsit beszélgetni vele, talán segít.

2021. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Bárcsak nálunk is így lenne mert 5 évente van max valami bajom :)
2021. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt is lehet egy mentálisan sérült gyökér...
2021. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Min veszekedtek ilyenkor? Nem lehet, hogy ilyenkor olyanná változol, amit nehezen tolerál (pl. agresszívvá, hisztissé)?
2021. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Legutobb mikor flidegesitettek telefonba es oda vissza mentek a hívások, akkor azon kezdett veszekedni hogy en őt kiasználnám mert tegnap miutan vacsoraztunk vendegloben es hazavitt nem adtak puszit se. Meg ugye akkor talalkoztunk szalltam be a kosiba de hivasban voltam igy megalltam még a kicsi elott. Sik ideg voltam rámvágták a telot hivtam vissza stb aztan visszahivott es KÖZBEN meg neki áll egy puszin veszekedni velem!!!
2021. dec. 20. 10:32
 10/18 A kérdező kommentje:
*nem adtaM puszit
2021. dec. 20. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!