Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nektek kizáró ok lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek kizáró ok lenne, ha a pasinak kutyája van?

Figyelt kérdés
Nagyobb testű, de jól nevelt, barátságos kutyáról van szó. Egyik ismerősöm váltig állítja, hogy ez sok nőnél redflag. Tényleg így lenne? Leginkább a 22-23+ korosztály véleménye érdekelne, de meghallgatom bárki véleményét
jan. 19. 21:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitívum, ha jól kijon a macskámmal.
jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem red flag, egyszerűen csak nálam kizáró tényező. Nekem valahogy kényelmetlen lenne állattal megosztani a lakást, és nem szeretném vállalni az állattartás felelősségét.
jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A kutyafajtától is függ, de amúgy most jobb ha nincs egyébként még a legjobb háziállat jobb mint egy gekko pl.
jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
Én a gekkot is vállalom. Tok cukik.
jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem, de a lakásomba nem hozhatja.
jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%
Állatos pasik, ide hozzám!
jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem bánnám,sőt krokodilja is lehetne. Ami a fő,hogy ne az anyjával éljen,ne otthon lakjon.Minden más lényegtelen :)
jan. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Imádom a kutyákat. Nekünk nincs, de a szüleimnél volt, nálunk családtagok voltak. Sajnos a férjemmel nekünk nincs, mert sokat utazunk, így pl. azt tudom elképzelni, hogy valaki életmódbeli okokból vonakodna kutyással lenni (ha már meglévő blöki, akkor nem tudnám nem imádni, és mindenre van megoldás, pl. ha van kocsi, a kutyával is lehet menni mindenfelé), vagy allergiája van (ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni). Minden más esetben a kutyás ember jár jobban, ha a kutyus bárkit is elriaszt, szóval nem red flag, hanem inkább védelmi vonal :)
jan. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen, én a höriket szeretem, nem szeretnék kutyás lakásban lenni. Kerti kutya is kicsit zavar őszintén szólva, hogy nem ehetek normálisan a teraszon nyáron az albérletben mert a kutya kinézi a számból. Cukik a kutyák de én nem szeretnék így élni.
jan. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Az ezer főre jutó ebek számában hazánk a lista negyedik helyén végzett (211), európai országok közül pedig csak Románia (213) előzött meg minket."


Azért ez érdekes, hogy épp Magyarországon van Európán belül a legtöbb kutya, most Romániát keletként értékeltem de ny-Európában is mindenhol kevesebb kutya van mint nálunk.

jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!