Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes munkahelyen odaulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes munkahelyen odaulni ahhoz a lányhoz kajaszunetben, aki tetszik attól függetlenül, hogy mások is láthatnak?

Figyelt kérdés

Van egy korombeli csaj (22-23eves) akkor nagyon tetszik, azonban nagyon zarkozott, csendes. Sok munkatarsam már "kinézte" nekem, hogy hozzám való lenne :D

Kajaszunetben is, meg a termelésen belül mindig egyedül van, nem beszelget senkivel se.


Nem beszéltünk még egymással, ezért érdemes lenne megprobalni odaulni mellé a szünetben és beszélgetni úgy, hogy az etkezoben a munkatarsak is ott vannak?


Attól félek hogy ha nem cselekszem akkor azert szól nekem már kolléga hulyeskedesbol, hogy na miért nem ülök mellé, de ha látom hogy nincs úgymond odáig értem, akkor nem nagyon van kedvem kínos szituációba keveredni.



jan. 27. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Munkahelyen odaülsz ahova akarsz. Ne csinálj már ebből elemzőkérdést.
jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Szemkontaktus, mosoly, ha viszonozza odaülsz, megkérdezed a nevét, csevegsz, ilyesmi.

Ha nem megmondod az okoskodóknak, hogy a lány elfordítja a fejét is, ha ránézel, úgyhogy nem fogsz odaülni hozzá, meg belemászni az arcába, mert minek.

jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is érdemes. Rámosolyogsz, köszönsz, és megkérdezed, hogy szabad-e a hely mellette. A reakciója függvényében leülsz mellé. Egy kollégával beszélgetni nem egy olyan elvetemült nagy dolog.
jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

"Sok munkatarsam már "kinézte" nekem, hogy hozzám való lenne :D"


Úristen bazmeg...


Tehát nem beszéltél még vele, de tetszik... Ezek szerint az alakocskája jön be. Remélem offol mindenki előtt.

jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Allandoan ugratnak vele, hogy ha egy időben megyünk ki akkor üljek már mellé. Meg mondják, hogy külsőre nekem való, mert ilyen kislányos külseje van, jellemre is olyan hogy kettőt nem szól, csendes, nem az ő hangoskodasatol zeng a csarnok 😁
jan. 27. 17:31
 6/24 gabor49 ***** válasza:
86%
miért baj ha latnak?
jan. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azért merthogy ha odaulok és vagy lekoptat, vagy nem válaszol, akkor "kozonseg" elott égetem le magam.
jan. 28. 17:01
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Na végre kezded elfelejteni a másik lányt aki tetszik a másik műszakból de nem mered megszólítani aki fapofával bámul meg 1-2 szavas válaszokat ad. Így tovább pls
jan. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azt igen, de ez se jobb úgymond mert " csodorbol vodorbe" esek, ez se reálisabb:D
jan. 29. 04:11
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Történt azóta valami? Bámul még a másik csaj aki fapofával bámul?
jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!