Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes munkahelyen odaulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes munkahelyen odaulni ahhoz a lányhoz kajaszunetben, aki tetszik attól függetlenül, hogy mások is láthatnak?

Figyelt kérdés

Van egy korombeli csaj (22-23eves) akkor nagyon tetszik, azonban nagyon zarkozott, csendes. Sok munkatarsam már "kinézte" nekem, hogy hozzám való lenne :D

Kajaszunetben is, meg a termelésen belül mindig egyedül van, nem beszelget senkivel se.


Nem beszéltünk még egymással, ezért érdemes lenne megprobalni odaulni mellé a szünetben és beszélgetni úgy, hogy az etkezoben a munkatarsak is ott vannak?


Attól félek hogy ha nem cselekszem akkor azert szól nekem már kolléga hulyeskedesbol, hogy na miért nem ülök mellé, de ha látom hogy nincs úgymond odáig értem, akkor nem nagyon van kedvem kínos szituációba keveredni.



jan. 27. 12:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Most még semmi. A fapofás volt velünk múlt héten , akkor is csak néha ramnezett ezzel a buvalbaszott képpel,de nem szólított meg. Nekem se volt mondanivalóm ezért én se kerestem a tarsasagat, így elvoltunk egymás "mellett".
jan. 30. 02:56
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
😆 Jaj, te kisfiú. 🤣🤣🤣🤣 Annyira aranyos. Azt hisszük, kinőttünk ebből, de ha a szívünk van veszélyben, mind ilyen kis nyuszik leszünk.
febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt egy hónap és még mindig nem ültél mellé?
febr. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy nőj fel.

Ha téged lehet ugratni, a lányok nem vesznek komolyan.

febr. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyira félénk, hogy még ha koszon is,azt is olyan halkan, hogy hallani se lehet...
márc. 14. 21:01
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Ha lekoptat, akkor bunkó. Lehet nem vagy az esete, legalább kiderul. De így nem fog, foleg ha visszahuzodo, ő biztos nem kezdeményez majd.

Ne legyel besz*ri:)

márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyedülálló??
márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17es: Az a gond, hogy annyira zarkozott és nem beszel senkivel, hogy ezt se tudom...
márc. 28. 21:38
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Facebook? Ott se találtad meg?

Lehet hűséges kis barátnője valakinek pont ezért nem bandázik veletek.

márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Facen van egy profilja, de nem lehet ismerősnek jelölni, az alapján a legutóbbi posztja 2021-es.
márc. 29. 02:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!