Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 randi után érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 randi után érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés
A legutóbbinál ugyan alapvetően jól éreztük magunkat, ám a lány testileg (eddig) mégse mutatta ki, hogy akár csak bármit is érezne már irántam. Közösségi oldalakon is sokszor ritkábban, szűkszavúan válaszol, ugyanakkor nem mondja azt, hogy bocsi de inkább ne folytassuk a dolgot. Lehet több idő kell neki, hogy eldöntse mit akar valójában...

jan. 28. 12:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Csók volt már? Flört?
jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem akar megbántani szerintem. Én offolnám ha az érdeklődés nem megy feljebb. Ha meg lejjebb akkor még fixebben mint a te esetedben
jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1-es még nem
jan. 28. 12:14
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Akkor hagyjad.
jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
2%
Kifogtál egy sivár femcelt. Hagyd! Szerintem a külseje se üti meg az átlag mércét
jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"mégse mutatta ki, hogy akár csak bármit is érezne már irántam"


Baszki, 2 randi után hogy lehet bármit is érezni a másik iránt?


Há a kasszáscsaj jobban ismer ahova vásárolni járok..

jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

Addig érdemes próbálkozni, amíg „nagylelkűen” ad neked esélyt. Akkor van értelme elengedni, ha nem akar több randit, vagy csak halogatja az időpontokat.

A látszólag „passzív” hozzáállásából meg nem vonnék le egyértelmű következtetést arra, hogy nem jössz be neki. Ez lehet pl. amiatt is, mert mostanában rossz időszaka van. Mondjuk, ezt tőle is megkérdezheted…

jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a lány rád vár, hogy te kezdemenyezz, kivel te vagy a férfi. Hogyan kellett volna testileg kimutatás, hogy vonzódik hozzád? Ha nem próbálod megcsokolni,akkor nem is lesz csók.
jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
4%

8 lehetnél egy kicsit genderfüggetlenebb. Nem csak a testisegről van szó, a csaj kb full flegma.


Ez is csak azért megy randira, hogy legyen miről panaszkodni a havernőknek, és addig se legyen otthon az alkoholista (nevelő)apjával.


Ismerem ezt a típust.

jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
9-mibol veszed, hogy full flegma? Semmi ilyet nem írt.
jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!